Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Olga Kalicka odwołała ślub. Informacja właśnie wypłynęła do mediów, znamy powód
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 16.06.2020 10:13

Olga Kalicka odwołała ślub. Informacja właśnie wypłynęła do mediów, znamy powód

olga kalicka
Fot. TRICOLORS/East News

Olga Kalicka jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd młodego pokolenia. Nic dziwnego, że informacja, która pojawiła się w mediach, bardzo zmartwiła jej fanów. Wiemy, co było powodem odwołania ceremonii.

Olga Kalicka niedawno urodziła pierwsze dziecko, a także planowała zmienić stan cywilny, jednak ślub został odwołany. Choć gwiazda jest ostatnio wyjątkowo zapracowana, to nie zobowiązania zawodowe były powodem rezygnacji z ceremonii. Teraz w jej życiu pojawiły się kolejne zawirowania, znamy prawdziwy powód odwołania ślubu aktorki.

Olga Kalicka odwołała ślub

Okazuje się, że fani aktorki nie mają o co się martwić. Olga Kalicka zapowiedziała, że jest szczęśliwą mamą i ma zamiar być równie szczęśliwą żoną. Jedyną zmianą w jej życiu prywatnym jest to, że sakramentalne tak, powie w innym terminie.

Powód tej decyzji to oczywiście nic innego, jak panująca obecnie sytuacja epidemiologiczna. Jak donosi portal plotek.pl, aktorce zależy na zaproszeniu ok. 200 gości, co przez obowiązujące obecnie przepisy sanitarne jest niezgodne z prawem.

  1. Obejrzeli nagranie ze szkolnego korytarza i zamarli. Rzeczy, które widać na wideo, mrożą krew w żyłach
  2. Stało się, partner Magdy Gessler ujawnił jej wstydliwy, mocno krępujący sekret. Prawda jest powalająca
  3. Doda zrobiła rzecz, której nikt się nie spodziewał. Przyłapali ją, za swój wybryk może słono

Olga Kalicka stawia sobie wiele wyzwań

Ku uciesze fanów, aktorka nie ma zamiaru całkowicie rezygnować z tytułu żony. Roztropność młodej gwiazdy jest godna podziwu, chcąc wyprawić przyjęcie dla dużej liczby osób, warto poczekać. Dodatkową motywacją na przełożenie ślubu z pewnością była ilość obowiązków, jakie ma na co dzień Olga Kalicka.

Przygotowywanie do dużej produkcji filmowej, nowootwarty sklep odzieżowy i oczywiście – wychowywanie małego dziecka, to wyzwania, z jakimi mierzy się aktorka. Mamy nadzieję, że jak najszybciej uda jej się odetchnąć i wyprawić ceremonię zaślubin zgodną ze swoimi marzeniami.

Kim jest partner Olgi Kalickiej?

Partnerem Olgi Kalickiej i ojcem jej dziecka jest Cezar Nowaka. Para zna się od czasów szkolnych, na początku łączyła ich długoletnia przyjaźń, po latach wybuchło między nimi uczucie. Cezary Nowak studiował w USA.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka olga kalicka

Olga Kalicka odwołuje ślub – pochwalacie powód?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Widzieliście już rachunek za rybę nad Bałtykiem? Nieludzka cena za małe danie jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej
  2. Są ofiary i setki rannych. Porażająca tragedia na autostradzie. Światowe media są wstrząśnięte doniesieniami z Chin
  3. Panna Młoda bardzo często robi jedną rzecz na ślubie. Mężowie odkrywają mroczne tajemnice przyszłych żon
  4. Koniec ”Królowych życia”? Bardzo smutne słowa Dagmary Kaźmierskiej
  5. Ile ksiądz dostaje emerytury? Stawki są zawrotne, szary Polak może pomarzyć o podobnych kwotach
  6. Położna zobaczyła noworodka tuż po porodzie i nie mogła uwierzyć własnym oczom. Dziecko przyszło na świat z dodatkowym elementem

źródło: plotek.pl

Tagi: Olga Kalicka