Lelum.pl > Olga Kalicka

Olga Kalicka

Olga Kalicka
03.08.2022 21:25 Olga Kalicka obchodzi 29. urodziny. Przed laty pojawiła się w uwielbianym przez Polaków serialu

Olga Kalicka jest dziś jedną z bardziej popularnych polskich aktorek. Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” świętuje dziś swoje 29. urodziny. Przypominamy, jak wyglądały początki jej kariery w show-biznesie. Aktorka nie tylko nie może narzekać na brak sukcesów zawodowych, ale też może pochwalić się powodzeniami w życiu prywatnym. Na swoim koncie ma wiele ról w kultowych produkcjach, a prywatnie jest mamą trzyletniego synka Aleksego.

Olga Kalicka
06.01.2022 14:43 Olga Kalicka informuje o możliwości pomocy choremu na białaczkę mężczyźnie

Olga Kalicka to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek, która największą popularność zdobyła dzięki roli w serialu Rodzinka.pl. Na swoim InstaStory właśnie zamieściła pilny komunikat. Chodzi o pomoc dla ciężko chorego mężczyzny. To już ostatnia szansa na to, by pomóc choremu na białaczkę mężczyźnie.

Olga Kalicka
24.12.2020 19:43 Olga Kalicka bez stanika zapozowała do „Dziewczyn z Dubaju”. Fani zachwyceni ciałem aktorki

Olga Kalicka mimo młodego wieku od wielu lat zachwyca fanów swoim kobiecym wdziękiem i urodą. Publiczność przez lata miała okazję poznawać ją w takich produkcjach jak Rodzinka.pl, czy Plebania. Tymczasem aktorka rozpoczęła przygotowania do kolejnej produkcji, jaką jest film Dziewczyny z Dubaju. Na Instagramie artystki pojawiły się zdjęcia z pikantnej sesji zdjęciowej, którą zachwyciła wielu fanów. Na film Dziewczyny z Dubaju czeka wielu telewidzów. Olga Kalicka postanowiła podgrzać atmosferę bardzo odważnymi zdjęciami, które opublikowała na swoim Instagramie. Jeżeli same fotografie zachwycają fanów, to jaka będzie sama produkcja? Na pewno warto poczekać na nadchodzącą premierę.

Olga Kalicka
29.07.2020 23:06 Olga Kalicka ogłosiła radosną nowinę. „Wczoraj do 4 nad ranem”

Olga Kalicka niedawno została mamą, diametralnie zmieniła swoją fryzurę i przechodzi renesans kariery. Tą radosną nowiną zaskoczyła niemal wszystkich internautów. Znamy szczegóły oświadczenia aktorki.Olga Kalicka za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała radosne wieści. Nikt nie spodziewał się ponownie takich rewelacji z jej życia. Wczoraj o 4 nad ranem — gwiazda zdradziła. Co wtedy wydarzyło się w jej życiu? Niesamowite, jak promiennie wygląda. Radość kipi od niej na kilometr.

olga kalicka
16.06.2020 10:13 Olga Kalicka odwołała ślub. Informacja właśnie wypłynęła do mediów, znamy powód

Olga Kalicka jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd młodego pokolenia. Nic dziwnego, że informacja, która pojawiła się w mediach, bardzo zmartwiła jej fanów. Wiemy, co było powodem odwołania ceremonii.Olga Kalicka niedawno urodziła pierwsze dziecko, a także planowała zmienić stan cywilny, jednak ślub został odwołany. Choć gwiazda jest ostatnio wyjątkowo zapracowana, to nie zobowiązania zawodowe były powodem rezygnacji z ceremonii. Teraz w jej życiu pojawiły się kolejne zawirowania, znamy prawdziwy powód odwołania ślubu aktorki.

pieniądze
11.06.2020 00:01 Gwiazda „Rodzinki.pl” diametralnie zmieniła fryzurę. Teraz wygląda zupełnie inaczej, nie przypomina dawnej siebie

Gwiazda uwielbianego serialu Rodzinka.pl diametralnie zmieniła swój wizerunek. Teraz jej uroda nabrała zdecydowanie zupełnie innego wydźwięku. Olga Kalicka, odtwórczyni roli ukochanej Tomka w serialu TVP przeszła niezwykłą metamorfozę. Wszystko za sprawą nowego projektu, w którym aktorka weźmie udział.Olga Kalicka pochwaliła się naprawdę niezwykłą zmianą. Znana jako delikatna blondynka z Rodzinki.pl, gwiazda porzuciła grzeczny wygląd na rzecz zupełnie nowego projektu. Niestety aktorka nie wyjawiła, nad czym będzie w najbliższym czasie pracować.

syn
04.03.2020 17:42 Syn Olgi Kalickiej trafił do szpitala. Aktorka przerwała urlop, pokazała zdjęcie

Syn Olgi Kalickiej niespodziewanie został skierowany do szpitala. Aktorka przerwała urlop, aby zając się swoim dzieckiem. Plany niestety zostały pokrzyżowane, Ola spędziła urlop w krynickim szpitalu, gdzie był hospitalizowany jej mały synek. Młoda aktora znana z serialu Rodzinka.pl musiała zmienić plany urlopowe ze względu na stan zdrowia swojego dziecka. Syn Kalickiej wymagał natychmiastowej wizyty w szpitalu, po tym jak niespodziewanie zachorował. Olga poinformowała o tym swoich obserwatorów na instagramie.

pieniądze
15.01.2020 22:27 Gwiazda TVP pokazała bardzo intymne zdjęcie. W komentarzach posypały się gratulacje

TVP stworzyło ciepły serial Rodzinka.pl, który jest uwielbiany przez widzów. Serial nadawany jest tak długo, że aktorzy, którzy dorastali na naszych oczach, sami doczekali się potomstwa. Gwiazda serialu udostępniła niedawno bardzo intymne zdjęcie. Gwiazda serialu Rodzinka.pl, emitowanego na antenie TVP postanowiła podzielić się ze swoimi fanami bardzo intymnym zdjęciem, które wiąże się z jej ciążą, porodem i macierzyństwem. Na odpowiedź wiernych wielbicieli artystki nie trzeba było zbyt długo czekać – fani wsparli aktorkę całą masą pozytywnych komentarzy.

pieniądze
05.08.2019 18:06 Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” ogłosiła radosną nowinę! Pokazała zdjęcia, które zdradzają wszystko

Rodzinka.pl: gwiazda serialu podzieliła się z fanami radosną nowiną! Na Instagramie pokazała zdjęcia, które mówią same za siebie. Spływają gratulacje z całej Polski. Aktorka ma aż dwa powody do świętowania! Rodzinka.pl: Olga Kalicka niedawno po raz pierwszy została mamą, a teraz poinformowała o ważnym wydarzeniu z jej życia. Urocze zdjęcia zdradzają, że jest szczęśliwa jak nigdy. Aktorka ochrzciła syna w dniu swoich urodzin! To był naprawdę wyjątkowy dzień.

20.08.2018 14:34 Olga Kalicka pokazała nowego chłopaka! To prawdziwy przystojniak

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”26″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] Olga Kalicka nie jest jeszcze dobrze znana szerszej publiczności, kojarzyć ją można głównie z epizodycznej roli w Rodzince.pl, M jak miłość czy występie w Tańcu z Gwiazdami. Za dziewczyną długo ciągnął się przydomek „dziewczyny Musiała”. Teraz wiemy, że Olga ma nowego chłopaka, którego zdjęcie pokazała na Instagramie. To prawdziwe ciacho! Gwiazdy, które swoje kariery zaczynają jako dzieci – nie mają łatwo. Omijają je zazwyczaj wszystkie przywileje dziecka. Beztroska zabawa, wakacyjne wyjazdy i pierwsze miłości. Dojrzewanie na oczach milionów widzów, bez wątpienia zakrzywia nam rzeczywistość i nie pozwala w spokoju przeżywać wszystkich etapów. Młode gwiazdy są też często mocno zapracowane i w ich codzienności, nie ma mowy o życiu prywatnym i budowaniu relacji. Olga Kalicka długo była tego przykładem, ostatnio jednak coś się u niej zmieniło.