Panna Młoda odkryła porażającą rzecz — mężczyzna, którego miała poślubić za dwa miesiące, miał romans. Nie zastanawiając się długo, postanowiła, że zemsta będzie jedynym słusznym rozwiązaniem. Zdecydowała się zrobić niewybaczalną rzecz, rodzina nie wierzyła w to, co się dzieje.

Panna Młoda odkryła, że narzeczony, z którym miała spędzić resztę życia i któremu bezgranicznie ufała, zdradza ją z koleżanką z pracy. Postanowiła, że nie może mu tego wybaczyć i zdecydowała się na czyn, którego nikt się nie mógł spodziewać.

Zdrada spowodowała, że Panna Młoda zrobiła niewybaczalną rzecz

Lesly zauważyła, że zachowanie narzeczonego znacznie się zmieniło. Dave twierdził, że to duża ilość pracy i nadgodziny są powodem jego nieobecności w domu. Kobieta początkowo mu wierzyła i bardzo się martwiła, jednak jeden niepokojący szczegół, dał jej do myślenia.

Dave coraz rzadziej kładł się do łóżka z narzeczoną. Bardzo późno wracał z pracy i sypiał na kanapie, by jak mawiał – nie obudzić partnerki. Niestety, Lesly zaczęła wyczuwać damskie perfumy i dziwne zachowanie mężczyzny potwierdziły niestosowne SMSy z tajemniczą Emmą, które znalazła się w jego telefonie. 

  1. Mateusz Borkowski z „Gogglebox” zrzucił 140 kg. Do sieci trafiło jego zdjęcie bez koszulki, przecieramy oczy ze zdumienia
  2. Nieprawdopodobne, ile Kozidrak ma lat, wygląda na młódkę. W jej jadłospisie tkwi sekret na przepiękny wygląd
  3. Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wraz z żoną pochwalili się wnętrzem swojego domu, mają dla Polaków niespodziankę

Panna Młoda zdecydowała się na zemstę

Lesly opowiedziała swoim przyjaciółkom o planie zemsty, jaki przyszykowała. Nie chciała zrezygnować ze ślubu, który przecież tak długo planowała. W uroczystym dniu kobieta z uśmiechem witała wszystkich gości, a gdy Dave zaczął pod ołtarzem obiecywać jej miłość i wierność postanowiła interweniować.

Panna Młoda zabrała głos, przez mikrofon powiedziała o oszustwach narzeczonego oraz przeczytała jego korespondencję z kochanką. Obie rodziny nie mogły wyjść z podziwu dla zaistniałej sytuacji. Lesly zaprosiła wszystkich weselników na przyjęcie nie ślubne, a w imieniu szczerości partnerskiej. Jak oceniacie zemstę Panny Młodej? Czy zdobylibyście się na podobny czyn?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna Młoda
fot. pxhere.com/pl/photo/1558665

Panna Młoda zdecydowała, że najlepszym sposobem na zdradę narzeczonego będzie zemsta.

Panna Młoda
fot. screen newsely.com

Panna Młoda nie mogła wybaczyć narzeczonemu zdrady.

Panna Młoda
fot.pixabay.com/ StockSnap

Kobieta postanowiła, że zemsta odbędzie się w obecności całej rodziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilny apel Janiny Ochojskiej do Andrzeja Dudy. Nie wytrzymała, ma dość i oczekuje konkretnych deklaracji
  2. Katastrofa kolejowa, są ofiary śmiertelne i wielu rannych. Tragedia u naszych sąsiadów
  3. Dziś mija jeden z najważniejszy terminów dla Polaków. Chodzi o wybory prezydenckie
  4. Andrzej Duda w trakcie debaty powiedział, co myśli o szczepionce na koronawirusa. Jego słowa mocno zaskakują
  5. Adam Ferency znalazł się po drugiej stronie. Lekarze byli o krok, od stwierdzenia zgonu
  6. Z ostatniej chwili: Minister zdrowia nagle wprowadza nowe zasady w całej Polsce

Źródło: better-lifehacks.com

 

Poprzedni artykułWyjątkowy wygląd pozwolił mu znaleźć dom. Dziwny pyszczek kota okazał się jego wielkim atutem
Następny artykułDoszło do tragedii. Mężczyźni z Rzeszowa wiedzieli, że za 4 sekundy zginą
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.