Panna młoda w ramach zabawy weselnej rzuciła swoim bukietem ślubnym w stronę panienek znajdujących się na parkiecie. Chwilę później zdarzyło się coś, czego nigdy nie mogłaby przewidzieć. Zachowanie dwóch kobiet wprawiło ją w osłupienie, a pozostali goście weselni nie mieli pojęcia, jak powinni się zachować. Ich karygodne zachowanie zostało sfilmowane.

Rzut bukietem lub welonem na weselu od dawien dawna wpisany jest w kanon obowiązujących zabaw. W tym czasie emocje sięgają zenitu, a każda z panienek pragnie stać się nową panną młodą. Jednak zachowanie kobiet, które uwiecznione zostało na nagraniu przeszło najśmielsze oczekiwanie wszystkich – panna młoda nie mogła wyjść z podziwu. Niewinna zabawa o mały włos nie zakończyła się tragedią.

Panna młoda rzuciła bukietem 

Chwilę później na parkiecie wybuchła wojna, której nikt nie mógł się spodziewać. Na nagraniu zobaczyć możemy grupkę kobiet, które podjęły weselne wyzwanie i spróbują złapać welon do tej pory należący do Panny młodej. W końcu gra jest warta świeczki. Zgodnie z tradycją ta z kobiet, której uda się go złapać, jako następna stanie na ślubnym kobiercu.

Panna młoda
liveleak.com

Panna młoda przez rzut bukietem rozpętała wojnę. 

Kiedy Panna młoda odwróciła się tyłem do uczestniczek i rzuciła bukiet, największe zainteresowanie wykazały dwie panny. Ich chęć szybkiego zamążpójścia była tak wielka, że na parkiecie rozpętała się bójka. Żadna z nich nie zamierzała ustąpić, a szarpanina zdawała się nie mieć końca. Kiedy mężczyźni zobaczyli, co dzieje się na parkiecie natychmiast zaczęli rozdzielać dwie waleczne uczestniczki. Wówczas jednej z nich udało się wyrwać welon, a wygrana w konkurencji należała do niej.

Internauci nie potrafili ukryć zażenowania

Kiedy nagranie pojawiło się w sieci, niemalże natychmiast posypała się lawina negatywnych komentarzy. Internauci nie mogli uwierzyć, do czego zdolni są niektórzy goście.

-Żałosne zachowanie. Tacy ludzie nie powinni mieć wstępu na wesela- napisała jedna z kobiet.

-Mało brakowało, a doszłoby do tragedii. Panna młoda powinna je natychmiast wyprosić. O mały włos nie zrujnowały jej najważniejszego dnia w życiu- dodała kolejna.

-Dziecina. Nie wiem jak to inaczej nazwać- spuentowała ostatnia.

ZOBACZ FILMIK Z UDZIAŁEM WALECZNYCH KOBIET:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. W pociągu zauważył 26 dziewczyn. Od razu powiadomił policję, zapobiegł tragedii
  3. Zdjęcia czarnych kotów przyprawiają o gęsia skórkę. Internauci twierdzą, że wyglądają jak z horroru
  4. Znaki zodiaku trzech mężczyzn, którzy są najlepszymi kandydatami na męża
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg
Poprzedni artykułGrażyna Torbicka zdradziła swój największy sekret. Trudno uwierzyć, że ją to spotkało
Następny artykułWarkoczyki afrykańskie syntetyczne. Prawdziwy hit tego sezonu
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.