Panna młoda przeżyła prawdziwy koszmar w trakcie swojego wyjątkowego dnia. Kiedy kobieta podchodziła do ślubnego kobierca i ujrzała swojego przyszłego męża, nagle zemdlała. To smutne, co musiała przeżyć. Zdjęcie z tej uroczystości jest porażające, niektórym zmroziło krew w żyłach. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Panna młoda z pewnością przeżyła dramatyczne chwile podczas swojego ślubu. Kiedy podchodziła do ołtarza, na oczach wszystkich w pewnym momencie zasłabła. Wszystko przez pewną rzecz, łzy same napływają do oczu.

Panna młoda przeżyła koszmar

Tego wyjątkowego dnia z pewnością każda para chce czuć się wyjątkowo i radośnie. Znany jest nawet jeden filmik udostępniony przez kanał Thumbl na YouTube, który pokazuje pewną przyszłą żonę, jak zwija się ze śmiechu na własnym ślubie. Jednak w tym przypadku było nieco inaczej, internauci nie mogą powstrzymać łez, poznawszy tę historię. Ślub pewnej pary był dosyć niecodzienny, niestety ze względu na smutne okoliczności.

Hayley Smith chciała spełnić swoje największe marzenie i wyjść za mąż. Kiedy ten wielki dzień w jej życiu w końcu nadszedł, wydarzyło się coś porażającego. Kiedy kobieta podchodziła do ołtarza, przy którym czekał już jej narzeczony, nagle zemdlała. Okazało się, że to nie z powodu wielkich emocji, tylko poważnej choroby. Ciężko w to wszystko uwierzyć.

  1. Ministerstwo Zdrowia bije na alarm. Pilna wiadomość dla wszystkich kobiet
  2. „Totalne remonty Szelągowskiej” jest jednak totalną klapą? Internauci widzą zbyt dużo podobieństw do innego popularnego show, nie pozostawiają złudzeń
  3. Od jutra żółta strefa w Polsce. Nie wejdziemy na cmentarz 1 listopada? Wicepremier odpowiedział

Kobieta jest poważnie chora

Hayley Smith z pewnością nie ma łatwego życia, wszystko ze względu na swoje liczne schorzenia. W 2008 roku zaszła w ciążę pozamaciczną, co spowodowało, że pojawiło się u niej niepadaczkowe zaburzenie napadowe. Kobieta musiała przejść operację usunięcia prawego jajowodu. Później cierpiała także na zespół stresu pourazowego. Jakby tego było mało, kilka lat później usłyszała, że ma nowotwór piersi. Musiała po raz kolejny poddać się leczeniu, przeszła lumpektomię, mastektomię obu piersi, chemioterapię i histerektomię.

Każdego dnia walczyła o życie. Niepadaczkowe zaburzenia napadowe oraz rak każdego dnia dawały o sobie znać, kobieta potrafiła zemdleć i upaść nawet do 10 razy na dzień. Jednak postanowiła, że to nie przeszkodzi jej stanąć na ślubnym kobiercu. Pomimo tego, że podczas ceremonii upadła, napad nie trwał wtedy długo i para mogła cieszyć się pozostałą częścią swojego wyjątkowego dnia.

Niestety na tym ślubie nie wszystko skończyło się równie dobrze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna Młoda
Fot. Screenshot „Zdjęcie ze ślubu mrozi krew w żyłach. To straszne, co musiała przeżywać panna młoda.”, Webniusy.pl, 09.10.20

Zdjęcie z ceremonii, które pojawiło się na portalu Webniusy.pl, mrozi krew w żyłach.

panna młoda
fot. pixabay/sleepless1107

Pewna panna młoda przeżyła na ślubie prawdziwy koszmar.

panna młoda
Fot. Josh Applegate, Unsplash

Kiedy podchodziła do ołtarza, nagle zasłabła.

panna młoda
fot. unsplash.com
Jeremy Wong Weddings

Była poważnie chora.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Minister Niedzielski nagle wprowadził nową decyzję. Niespodziewany zwrot akcji
  2. Polsat donosi. Gowin się wygadał. Wiemy, co z podróżowaniem po Polsce 1 listopada
  3. Co dalej ze szkołami i nauką zdalną? Ważna deklaracja premiera Morawieckiego
  4. WHO przekazało dramatyczną wiadomość. Czarny scenariusz właśnie się spełnia
  5. Jolanta Kwaśniewska totalnie zmieniła image. Wszyscy patrzą tylko na jej głowę, co ona zrobiła?
  6. Najgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarza

Źródło: webniusy.com

 

Poprzedni artykuł„Za miesiąc będzie 80 tysięcy zakażeń dziennie” Ekspert z UW alarmuje
Następny artykułNie żyje uwielbiany wokalista. Kilka dni wcześniej próbował popełnić samobójstwo, miał tylko 41 lat
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl