Panna młoda w trakcie przysięgi nie wytrzymała i zrobiła coś niewiarygodnego. Jej poczynania na ślubnym kobiercu przyczyniły się do tego, że goście na krótką chwilę wstrzymali oddech. Gdyby nie nagranie, które wyciekło do sieci, naprawdę trudno byłoby w to uwierzyć!

Zastanawiałaś się, jak na człowieka wpływa stres? Zachowanie tej panny młodej jest najlepszą odpowiedzią. Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu szczęśliwych zakochanych. Nie ulega wątpliwości, że wydarzenie to wiąże się z ogromnymi emocjami i stresem. Pewna panna młoda w trakcie przysięgi zrobiła coś, czego nikt nie mógłby się spodziewać.

Panna młoda w trakcie przysięgi nie wytrzymała

Nagranie sprzed ołtarza, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci, obejrzane zostało tysiące razy, a internauci nie szczędzili sobie komentarzy oceniających zachowanie panny młodej. Mimo że do ślubu i wesela przygotowywała się z ogromnym zaangażowaniem, na ślubnym kobiercu coś w niej pękło.

Kobieta wraz z ukochanym zdecydowała się na ślub kościelny. Spotkania z księdzem odbywały się regularnie, a próby, które niejednokrotnie wykonywali, miały zagwarantować im brak pomyłek i niechcianych potknięć. Jednak śnieżnobiała suknia, widok przystojnego ukochanego w skrojonym na miarę garniturze, dostojność ceremonii i zgromadzeni w kościele goście, sprawiły, że ta, zrobiła coś niewiarygodnego.

  1. Syn pięknej gwiazdy wytatuował sobie twarz. Nie przypomina już przystojnego nastolatka
  2. Kobieta ważyła 490 kilogramów. Wydarzyło się najgorsze, zdjęcia odbierają mowę

Jak ludzie reagują na stres?

W przypadku tej panny młodej stres wywołał… niepohamowany atak śmiechu. Mimo że początkowo przysięga szła jej niemalże perfekcyjnie, w pewnym momencie coś poszło nie tak. Kobieta nie mogła opanować nerwowego chichotu, a wypowiadanie kolejnych słów, przysparzało jej masę kłopotów.

Pan młody ze wszystkich sił starał się zachować powagę, a swoim spokojem zarazić również ukochaną. To jednak wcale nie było takie proste. Całe szczęście ksiądz, który udzielał ślubu zakochanym, okazał się naprawdę wyrozumiały, a paniczne ataki śmiechu pięknej panny młodej nie robiły na nim żadnego wrażenia.

ZOBACZ TUTAJ NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżał
  3. Hubert Urbański jest łysy. Elegancki prowadzący zaskoczył nowym wizerunkiem
  4. Ile zarabia Monika Zamachowska? Zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP
  5. Marysia była pewna, że złapała męża na zdradzie. Dowiedziała się prawdy i zaczęła go przepraszać
  6. Jak ukochana osoba mogła tak potraktować Zenka Martyniuka? Okropne upokorzenie, musiało zaboleć

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.