Partner Anny Wendzikowskiej poprosił ją o rękę? Choć gwiazda nie miała szczęścia w miłości, liczymy, że tym razem los będzie jej bardziej sprzyjał. Wszystko wskazuje na to, że dziennikarka ponownie się zaręczyła. Kto jest wybrankiem jej serca?
 
Anna Wendzikowska ma za sobą kilka nieudanych związków i o ile jej życie zawodowe usłane jest pasmem sukcesów, w sferze miłosnej dziennikarka nie miała zbyt dużego szczęścia. Wygląda na to, że jej zła passa minęła i Anna Wendzikowska ponownie powiedziała tak. Kim jest partner gwiazdy? 
 

Anna Wendzikowska: partner

Partner Anny Wendzikowskiej owiany jest wielką tajemnicą. Dziennikarka nie ujawnia, kim jest mężczyzna i wyjątkowo chroni swoje życie prywatne. Jednak według przypuszczeń portalu Jastrząb Post, wiele wskazuje na to, że partner Anny Wendzikowskiej to zamożny biznesmen i prezes spółki inwestycyjnej. Brzmi znajomo? Czy faktycznie stara miłość nie rdzewieje? 

Anna Wendzikowska ponownie się zaręczyła, a przynajmniej tak wynika z jednego z jej ostatnich postów na Instagramie. Dziennikarka zamieściła zdjęcie, na którym widać piękny pierścionek na serdecznym palcu jej prawej dłoni. Choć teoria zaręczyn w tym przypadku mogłaby niektórym wydawać się sporo naciągana, pod kolejnym postem gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy. Kiedy jedna z obserwatorek zapytała prezenterkę, o to, kto robi jej tak rewelacyjne zdjęcia, ta odpowiedziała:

– Już zrobione, bo to narzeczony – cóż, ten komentarz raczej nie pozostawia złudzeń. Kim jest partner Anny Wendzikowskiej?

  1. Barbara Kurdej-Szatan znów przefarbowała włosy? „Myślałam, że to Ewa Drzyzga”
  2. Ból był nie do zniesienia. Okrutna choroba spędzała sen z powiek Ewy Drzyzgi
  3. Nowa dziennikarka TVP opluta jadem przez widzów. Dodała poruszający wpis, daje do myślenia

Anna Wendzikowska: ślub

Anna Wendzikowska ślub brała już kilka lat temu, wtedy przez trzy lata była żoną bankowca Christophera Combe’a, dla którego przeprowadziła się do Londynu. W 2010 roku gwiazda TVN była już w kolejnym związku, wtedy jednak tożsamość jej wybranka była owiana tajemnicą. Cztery lata później, zaledwie po miesiącu znajomości, zaręczyła się z muzykiem Patrykiem Ignaczakiem. W 2015 roku urodziła się córka pary, Kornelia. Niestety drogi zakochanych się rozeszły, a do ślubu nigdy nie doszło.

Dziennikarka na nowo odnalazła miłość z początkiem 2017 roku, kiedy zaczęła spotykać się z biznesmenem Janem Bazylem. Zakochani zamieszali razem, a w październiku 2018 roku przyszła na świat ich córka Antonina. Niestety, już w listopadzie media dobiegła informacja o rozstaniu pary. Związek tej dwójki był pełen nagłych zwrotów akcji, wiele razy spekulowano na temat tego, że rodzice małej dziewczynki ponownie są razem. 

Choć Jan Bazyl zniknął z mediów społecznościowych gwiazdy, wcale nie musiało oznaczać to zniknięcia z jej życia. Anna Wendzikowska na swoim Instagramie wciąż dzieliła się zdjęciami z wyjazdów, które robił jej rzekomy partner. Teraz kiedy dziennikarka ujawniła informację i zaręczynach – która, mamy nadzieję, nie jest zmyłką! – plotkarskie media przypuszczają, że przed kobietą uklęknął jej były partner, Jan Bazyl. Czy mają rację?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Partner
@aniawendzikowska, Instagram

Na palcu Anny Wendzikowskiej pojawił się nowy pierścionek. Czy gwiazda ponownie się zaręczyła?

partner
@aniawendzikowska, Instagram

Kim jest nowy partner gwiazdy? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiele osób nawet nie wie, że ma chore nerki. Schorzenia, których nie wolno lekceważyć
  2. Poruszający wpis Martyny Wojciechowskiej. Pobicie, gwałt i niesamowita podróż kobiety
  3. Sałatka z brokułami, która posmakuje nawet niejadkom. Wystarczy 20 minut i gotowe
  4. Uczestnik ”Tańca z Gwiazdami” odważył się na występ po zawale. ”Zanim przyjąłem propozycję, przeszedłem badania”
  5. Doda jest w ciąży? Po jej ostatnim oświadczeniu nie brakuje spekulacji
  6. Lidl ostrzega, pilnie wycofano ze sklepów uwielbiany napój. Ujawnione, jego skład jest powalający

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułW pośpiechu wycofują ze sklepów popularny napój. Pod żadnym pozorem go nie pijcie, zawiera toksyczne związki
Następny artykułChłopiec za karę musiał stać w kącie. Nagle jego pies zrobił najbardziej wzruszającą rzecz
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.