Paweł Małaszyński tuż przed świętami Bożego Narodzenia opublikował w mediach społecznościowych bardzo wymowne zdjęcie, na którym widnieje napis – W tym roku życzeń nie będzie. Następnie dodał także zdjęcie z czarną wstążką, która oznacza, że aktor pogrążony jest w żałobie. Nie zdradził jednak szczegółów, które spowodowały tak głęboki smutek w sercu aktora.

Niestety tegoroczne święta nie będą dla wszystkich pełne radości i uśmiechu. Aktor Paweł Małaszyński poinformował swoich fanów, że jest w żałobie, jednak bez zdradzania, o co dokładnie chodzi. W komentarzach wyrazy współczucia wyraziło wielu fanów, a także kilka znanych osób.

Paweł Małaszyński w żałobie

Aktor znany z wielu dużych polskich produkcji filmowych i serialowych tuż przed świętami podał bardzo smutną wiadomość. Paweł Małaszyński pogrążony jest w żałobie, o czym poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama, którego obserwuje ponad 120 tys. ludzi.

W wigilijny poranek zawiadomił, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia nie będą dla niego szczęśliwe. Swój smutek opatrzył czarno białym zdjęciem, na którym widniał bardzo wymowny komentarz – Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie. Uważajcie na siebie i nie poddawajcie się.

Aktor postanowił nie wprowadzać fanów w szczegóły swojego smutku, jednak pojawiło się wiele wymownych komentarzy, które potwierdzają zaistniałą sytuację. Co więcej, Paweł Małaszyński niedługo po tym zamieścił zdjęcie z czarną wstęgą, która jest symbolem żałoby. Zdjęcia szeroko skomentowali fani, a także kilka znanych osób.

– Pawle mogę się tylko domyślać, co się stało. Dużo siły Ci życzę — napisała Anita Sokołowska; Wczoraj miałem pogrzeb kogoś bliskiego, też nie jestem w nastroju… Dbajmy o siebie, może będzie lepiej; Życzę siły. Teraz tylko czas jest najlepszym pomocnikiem – pisali fani w komentarzach.

Popularność Pawła Małaszyńskiego

Nie da się ukryć, że w ostatnich latach kariera Pawła Małaszyńskiego nieco wyhamowała. Ostatni film fabularny, w jakim miał przyjemność zagrać, to Listy do M. 2 w 2015 roku. Od tamtej pory pojawiał się głównie w serialach, m.in. w produkcji Przyjaciółki, gdzie wciela się w postać Artura Morawskiego.

Z kolei w tym roku karierę zaczął robić także syn aktora, który pojawił się na okładce magazynu Elle Man w towarzystwie ojca. Sam Paweł Małaszyński zdobył rozpoznawalność dzięki serialowi Magda M. i roli mecenasa Piotra Korzeckiego, którą wspomina niezbyt dobrze.

– Magda M. to było apogeum mojej popularności, która mnie… przygniotła. Poprzez rolę w tym serialu zostałem w pewien sposób naznaczony, określony – wspominał podczas kilku wywiadów.

Jednakowo on, jak i jego syn są bardzo przystojni, co bez wątpienia przełożyło się na wielką popularność aktora. Z czasem Małaszyński zaczął pojawiać się w wielu filmach, tj. Skrzydlate świnie, Katyń, czy Świadek Koronny. Tymczasem życzymy aktorowi mnóstwo wytrwałości w tym ciężkim dla niego czasie.

Zobacz zdjęcia:

Paweł Małaszyński
fot. instagram.com/pawelmalaszynski

Paweł Małaszyński poinformował, że przechodzi osobistą żałobę.

Paweł Małaszyński
fot. instagram.com/pawelmalaszynski

Nie wprowadził fanów w szczegóły, jednak po dodaniu czarnej wstęgi na Instagrama stało się jasne, że wydarzyła się rzecz tragiczna.

Paweł Małaszyński
fot. instagram.com/pawelmalaszynski

Jakiś czas temu Paweł Małaszyński wraz z synem pojawili się na okładce magazynu Elle Man.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl