Pies taki jak bulterier zazwyczaj uchodzi za groźną bestię. Jednak ten zwierzak ma tak rozbrajający wyraz twarzy, że nie da się go wziąć za niebezpiecznego. Gdy trafił do schroniska, nie musiał długo czekać na adopcję. Uśmiecha się tak cudownie, że każdy chce go poznać!

Ten uroczy pies stał się prawdziwą gwiazdą po tym, jak pracownica angielskiej fundacji opublikowała jego zdjęcie w sieci. To nie była zwykła fotka. Suczka uśmiechała się na niej od ucha do ucha i miała rozczulające spojrzenie. Szybko wzbudziła zainteresowanie internautów i nie tylko.

Uśmiechnięty pies

Pies został schwytany przez hycla w jednej z londyńskich dzielnic i przewieziony do schroniska fundacji All Dogs Matter. Otrzymał tam nowe imię – Sybil. Pracownicy byli pewni, że psiak zabawi u nich na dłużej, ponieważ właściciele rzadko zgłaszają się po rasę Staffordshire Bull Terrier. Rządzi stereotyp, że psy tej rasy są agresywne i niebezpieczne, np. dla rodzin z dziećmi. Wystarczyło jedno zdjęcie psiaka, aby puścić ten negatywny obraz z dymem. 

Wolontariuszka fundacji uchwyciła zwierzę w urzekającym uśmiechu. Zdjęcie natychmiast trafiło na profil fundacji w Internecie. Internauci żywo zainteresowali się suczką. Każdy chciał ją poznać i odwiedzić w placówce! Szczeniak nie miał pojęcia, jakie ma szczęście.

  1. Widzisz na ulicy psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja
  2. Ksiądz na porodówkę wchodzi bez pytania. Zupełne nieposzanowanie intymności
  3. Fani niepokoją się o zdrowie Margaret. Na nowym nagraniu wygląda jak cień samej siebie

Pies znalazł dom

Minęło zaledwie kilka dni i wkrótce w schronisku zjawili się potencjalni zainteresowani. Gdy przyszła właścicielka przybyła na miejsce, zdawała sobie sprawę ze skali zainteresowania postem, ale postanowiła zaryzykować. Pies urzekł ją od pierwszego wejrzenia.

– Zakochaliśmy się w niej od razu. Gdy tylko weszła do poczekalni z opiekunem, była taka podekscytowana, że nas widzi – wyznała kobieta w rozmowie z Bored Panda.

Kilka dni później została już jego właścicielką na zawsze. Frankie relacjonowała, że pies jest wyjątkowo grzeczny i szybko przystosował się do nowego otoczenia. Jest inteligentny, cichy i w ogóle nie szczeka. Sąsiedzi są zdziwieni, bo nawet nie odczuwają obecności czworonoga. 

To pokazuje, jak wielką siłę ma Internet i że wystarczy jedno szczególne zdjęcie, aby obalić stereotyp. Fundacja jednak posiada o wiele więcej zwierząt i prosi o uwagę również dla nich!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies
fot. facebook.com @AllDogsMatter

Ten uroczy pies stał się prawdziwą gwiazdą! 

pies
fot. facebook.com @AllDogsMatter

Uśmiecha się tak rozbrajająco, że każdy chce go poznać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupujesz szczeniaka z hodowli? Weterynarze ostrzegają przed ważnymi szczegółami, oznaczają, że przeżył horror
  2. Trzy osoby zmarły w Bytomiu na skutek zatrucia. Niebezpieczny gaz wydobywał się wadliwego pieca
  3. Kotlety z kurczaka a’la KFC. Banalnie prosty trick na chrupiącą panierkę
  4. Starszy mężczyzna wyrzucił pieniądze przez okno. Powód łamie serce
  5. Gwiazda Polsatu przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła 8 kg w 3 miesiące, ciężko ją poznać
  6. Sprawa Suntago Park of Poland trafi do prokuratury? Media: podejrzenie przestępstwa

źródło: boredpanda.com

Poprzedni artykułNie żyje uwielbiany aktor i prezenter. Przez długi czas chorował na raka pęcherza
Następny artykułNie będzie filmu „Ranczo”. Reżyser nie wyobraża sobie produkcji bez Pawła Królikowskiego
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.