Pies potrafi być wyjątkowo wytrwały i zdeterminowany, zwłaszcza jeżeli chodzi o jego najbliższych. To zwierzątko każdego dnia pokonuje 13 kilometrów z plastikową torbą w pyszczku. Wszystko po to, aby swoim przyjaciołom przynieść pokarm, który od dłuższego czasu dostaje w prezencie. Jego zachowanie wzrusza do łez.

Ta historia jest kolejnym dowodem na to, że nie ma bardziej lojalnego zwierzęcia niż pies. Mimo że sam jest bezdomny, codziennie pokonuje długą trasę, aby nakarmić inne, bliskie jego sercu zwierzaki. To, jak wiele dla nich robi, jest wprost niewyobrażalne. Nic dziwnego, że w sieci okrzyknięty został zaszczytnym mianem superbohatera.

Pies pomaga swoim przyjaciołom

Życie Lilicy nie należy do najłatwiejszych. To bezdomny piesek błąkający się po ulicach brazylijskiego miasteczka. Czworonóg od lat pomieszkuje w starej rupieciarni z innymi zwierzątkami, takimi jak koty, kury, a nawet… muły. Suczka w głębi serca czuje, że zostało jej powierzone pewne zadanie, które każdego dnia sumiennie wykonuje.

Aż trudno w to uwierzyć, ale codziennie przemierza aż 13 kilometrów do domu pewnej miłośniczki zwierząt, tylko po to, by wziąć od niej torbę z jedzeniem. Kobieta, która dokarmia bezdomne zwierzaki, od lat nigdzie nie podróżuje i nie opuszcza miejsca zamieszkania na dłużej niż kilka godzin. Ma pewną świadomość, że suczka wieczorem zjawi się, by odebrać pożywienie dla przyjaciół. To naprawdę niesamowite, do jakich poświęceń jest zdolny ten pies.

Internauci byli zachwyceni

Poczynania czworonoga są naprawdę niesamowite. Użytkownikom, którzy natrafili na filmik aż trudno uwierzyć, do jakich poświęceń i zachowań zdolne są psiaki.

-Zwierzęta niekiedy okazują więcej serca i rozumu niż ludzie- napisała jedna z kobiet.

-Piękny widok. Pies na medal- dodała kolejna.

-Czegoś takiego niby bym się nie spodziewała. Zwierzaki nigdy nie przestaną zaskakiwać- spuentowała ostatnia.

ZOBACZ NAGRANIE:

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Chciały powiększyć biust żelem Aquafilling. Wiele z nich trafiło do szpitala, teraz walczą o powrót do zdrowia
  3. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  4. Pijany chłopak został wyrzucony z imprezy. Jego zemsta mogła wszystkich zabić
  5. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

 

Poprzedni artykułDziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Oczyścił go i jego oczom ukazał się niezwykły napis
Następny artykułKobieta w zaawansowanej ciąży jeździ na nartach w bikini. Wideo ze stoku wywołało burzę
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.