Piotr Cyrwus, czyli popularny Rysio z Klanu podzielił się z fanami bardzo osobistymi wyznaniami. W wywiadzie dla portalu pomponik.pl odpowiedział na różnego rodzaju pytania dotyczące jego kariery aktorskiej i życia osobistego. Aktor podkreśla, że niezależnie co by się działo, dla niego zawsze najważniejsza jest rodzina. Szczególną uwagę przyciąga jedno z wyznań.

Piotr Cyrwus największą sławę zawdzięcza roli Ryszarda Lubicza w serialu Klan, jednak to już przeszłość. Obecnie aktor podejmuje nowe wyzwania zawodowe. Występuje między innymi, w serialu Na Wspólnej. W ostatnim czasie jest bardzo zapracowany, ale stara się jak najwięcej czasu poświęcać rodzinie. Jak wyznał w wywiadzie, pośród nich czuje się najszczęśliwszy.

Piotr Cyrwus udzielił szczerego wywiadu

Podczas przeprowadzonego wywiadu dla portalu pomponik.pl Piotr Cyrwus opowiedział o swoich przeżyciach związanych z odejściem z serialu Klan oraz pracy aktora podczas pandemii:

– Już o tym nie myślę. Popularność Rysia z „Klanu” powoli wybrzmiewa, a ja zajmuję się sobą, czyli popularnością Piotra Cyrwusa […] Nam aktorom nigdy nie było łatwo… A teraz wielu moich kolegów znalazło się w beznadziejnej sytuacji i do dziś nikt nie wie, jak to się skończy. Co z tego, że otwarto teatry i kina, skoro widzowie w trosce o swoje zdrowie i życie boją się tam chodzić – powiedział dla portalu pomponik.pl Piotr Cyrwus.

  1. Spektakularna metamorfoza zmieniła jej życie. Nie przypomina dawnej siebie, teraz mężczyźni za nią szaleją
  2. Michał Wiśniewski wprawił swoich fanów w osłupienie. Rodzina muzyka już niedługo się powiększy

Aktor udzielił szczerego wyznania

W przeprowadzonej rozmowie dziennikarz spytał aktora o zamieszczony niedawno przez jego córkę wpis w internecie. Wyznała ona, że uzależniona jest od alkoholu i potrzebuje pomocy, jednak sam nie wypowiadał się publicznie na ten temat, aż do teraz:

– To już przeszłość. Napisała to w dobrej wierze, żeby pomóc tym, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji. Chciała pokazać, że można zwalczyć nałóg i wejść na prostą drogę, choć wcześniej się pobłądziło. Jestem dumny z tego, że wygrała z nałogiem i teraz jest świetną mamą. A to jest najważniejsze – wspomina Piotr Cyrwus.

Aktor podkreśla, że najważniejsza w jego życiu jest rodzina. Wyznał, że w wolnych chwilach uczy wnuki jeździć na nartach oraz grać w tenisa. Kiedy są razem, czuje się najszczęśliwszy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

piotr cyrwus z żoną
fot.instagram.com/piotr.cyrwus.official/

Piotr Cyrwus podkreśla, że najważniejsza dla niego jest rodzina.

Piotr Cyrwus selfie
fot.instagram.com/piotr.cyrwus.official/

Aktor pozostaje aktywny zawodowo.

cyrwus
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

W wolnych chwilach stara się poświęcać jak najwięcej czasu wnukom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emeryci już nie dostaną pieniędzy do ręki? Prezes ZUS ujawniła, jak będzie
  2. Wiadomości TVP znów wyemitowały upokarzający materiał. Na wizji nie uszanowano nawet tożsamości aktywistki, o której mówiono
  3. Znaki zodiaku, które najczęściej kłamią. Im lepiej nie wierzyć na słowo
  4. Zacznie się już 1 września. Ważna wiadomość dla tysięcy Polek, które chcą powiększyć rodzinę
  5. Zwolniona prowadząca ”Pytania na śniadanie” skomentowała zdjęcie Kasi Cichopek. Ujawniła, co o niej myśli
  6. Twoje ogórki kiszone się popsuły? Prawdopodobnie popełniłeś 1 z 4 poważnych błędów

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułKossakowski przyłapany. Zrobili mu zdjęcia podczas zakupów, ekspedientka wpuściła go przed otwarciem, jakie widoki
Następny artykułLato + menopauza = szczególnie wysuszona skóra? Nie, jeśli dobrze zadbasz o jej pielęgnację!
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl