Piotr Woźniak-Starak został w poruszający sposób uhonorowany przez Paulinę Krupińską i jej męża Sebastiana. Ich gest jest wzruszający i wiele znaczy. To, co zrobili, świadczy o niezwykłej więzi pomiędzy nimi, a tragicznie zmarłym milionerem. Jesteśmy mu to winni – mówił muzyk w rozmowie z Jastrząb Post.

W poniedziałek odbyła się premiera ostatniego filmu, nad którym pracował Piotr Woźniak-Starak. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo osób związanych z show-biznesem, a nad wszystkim czuwała żona producenta. Wśród gwiazd znajdowali się też Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Do tej pory nie pokazywali się razem podczas oficjalnych wyjść, ale tym razem musieli zrobić wyjątek. 

Piotr Woźniak-Starak uhonorowany

Obecność znanej modelki i jej męża była dużym zaskoczeniem dla wszystkich gości. Okazuje się, że pojawili się na premierze z bardzo ważnego powodu i nie wyobrażali sobie, że mogliby nie uhonorować Piotra w tak szczególnym dniu. Łączyła ich wyjątkowa przyjaźń, dla której złamali swoją zasadę.

-Znaliśmy Piotra i darzyliśmy go wielką sympatią. Ja uważam, że jesteśmy mu to winni, bo wniósł do naszego życia dużo dobra. Był bardzo dobrym człowiekiem. Z reguły nie chodzę na tego typu imprezy, bo się na nich nie odnajduję. Wolę być na scenie. Tutaj zrobiłem wyjątek, bo chciałem dziś tu być i uczcić pamięć Piotrka – mówił Sebastian.

piotr woźniak-starak
instagram.com/pkrupinska

Muzyk wyznał, że przyjaciel dużo opowiadał mu o swoim filmie, a nawet pokazywał niektóre fragmenty. Paulina Krupińska również zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna była Ukryta gra dla Piotra. Modelka zdradziła, że organizowali wspólne wyjazdy, a podczas świąt wielkanocnych poznała głównego bohatera filmu, Billa Pullmana. Podkreśliła też, że jest to ostatni raz, kiedy publicznie pojawiła się z mężem.

Kiedy Ukryta gra trafi do kin?

Ukryta gra trafi do kin już 8 listopada. To ostatnia produkcja, którą zajmował się Piotr Woźniak-Starak. Osobiście dbał o każdy szczegół, wybierał obsadę i zawsze był obecny na planie. To dzięki niemu w filmie zagrał amerykański gwiazdor Bill Pullman. Po raz pierwszy Ukrytą grę mogli obejrzeć uczestnicy Festiwalu Filmowego w Gdyni i już wtedy mówiło się, że to jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat.

Piotr Woźniak-Starak
fot. instagram.com @alicjabc

Piosenkę do filmu zaśpiewała uczestniczka The Voice of Poland i gwiazda Barw szczęścia Anna Karwan, która również podkreśla, że to jej hołd dla zmarłego producenta. Wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób związani byli z Piotrem czują, że obejrzenie Ukrytej gry jest obowiązkowe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Piotra. Gwiazda wyglądała przepięknie
  3. Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? „Seba długo zabiegał o względy Julki”
  4. Dziennikarka TVP przed laty została zamordowana przez własną córkę. Zbrodnia wstrząsnęła Polską lat 80-tych
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułJak nauczyć się szyć? Instrukcja krok po kroku dla początkujących
Następny artykułStarsza suczka choruje na raka. Rodzina ją porzuciła, a ona szuka domu na ostatnie dni
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.