Pitbull został porzucony przez właściciela u psiego fryzjera. Mężczyzna zostawił nieświadomego psa u groomera i nigdy po niego nie wrócił. Na szczęście, losem psiaka zainteresowali się właściciele salonu fryzjerskiego. Postanowili, że tam zamieszka.

Mężczyzna twierdzi, że właściciel budynku nie pozwolił mu dłużej trzymać psa, więc ten postanowił zostawić go w zakładzie groomera – psiego fryzjera. Nie podjął się poszukiwania nowego domu, pozostawił go na łasce nieznajomych. Pitbull mieszkał w ciasnym zakładzie przez kilka lat. Właściciel odwiedzał go sporadycznie. 

Pitbull porzucony przez właściciela

4-letni pies przeszedł wiele — został porzucony przez swojego pana, który wcześniej zajmował się nim w ograniczony sposób – robił tyle, ile psu było potrzebne do życia. Pracownicy zakładu zaopiekowali się psem — dawali mu jeść, wyprowadzali go, a nawet szczepili. Niestety, nie mogą poświęcić mu wystarczająco uwagi, ponieważ nie mają na to czasu. W trakcie przerw przychodzą do niej i dotrzymują towarzystwa, ale na noc Eva zostaje sama w piwnicy. 

Pies znalazł nowy, nietypowy dom

Każdego dnia, gdy właścicielka zakładu otwiera go, Eva cieszy się i chętnie ją wita. Kobieta mówi, że trudno wyobrazić sobie powód, dla którego właściciel zostawił tak kochanego, miłego i towarzyskiego psa. Eva jest zaniedbana społecznie, ponieważ nigdy nie miała możliwości spotkania z innymi zwierzętami i tak naprawdę nie wie, jak to jest być psem. Nie umie zachować się w towarzystwie innych zwierząt, ale wspaniale radzi sobie z ludźmi! Kobieta szuka kochającego domu dla Evy, która tak bardzo go pragnie. Z pewnością zasługuje na azyl na resztę życia!

Zobacz zdjęcia: 

pitbull
thedodo.com — Sam Taylor

Pies rasy pitbull został porzucony przez właściciela u groomera.

pitbull
thedodo.com – Sam Taylor

Pracownicy zakładu zaopiekowali się nim w miarę swoich możliwości. 

pitbull
thedodo.com — Sam Taylor

Teraz szukają dla niego kochającego domu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Młody psiak zaczepiał inne psy w parku. Owczarek niemiecki nie wytrzymał, wszystko się nagrało
  2. Niecodzienny widok na miejskiej plaży w Gdyni. Morskie zwierzę odpoczywało na piasku
  3. Maleńki buldog złości się na swoją mamę. Właścicielka nagrała najbardziej uroczy napad gniewu
  4. Staruszka myślała, że nigdy nie zobaczy już swojego kota. Nigdy nie przewidziałaby, co się wydarzy

Źródło: thedodo.com

 

Poprzedni artykułWycieńczona nastolatka po wyjściu ze szpitala zalała się łzami. Porażające zdjęcia, każdy powinien je zobaczyć
Następny artykułDagmara z „Królowych Życia” w szpitalu. Jest z nią ważny dla niej mężczyzna „Ten człowiek dał mi drugie życie”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.