Staruszka straciła ukochanego zwierzaka. Kot zaginął kilka lat temu. Ta wzruszająca opowieść pokazuje więź, jaka powstaje między zwierzętami i ich właścicielami. Nikt nie spodziewał się takiego finału tej historii.

Więzi, jakie łączą nas z naszymi pupilami okazują się często silniejsze niż te z łączące nas z niektórymi ludźmi. Zwierzęta wdzięczne za dach nad głową i opiekę, jaką nad nimi sprawujemy odpłacają nam bezgraniczną miłością i wiernością. Historia staruszki z Włoch i jej kota pokazuje, jak trwała może być więź łącząca nas ze zwierzętami. 

Co przeszła staruszka?

Kilka lat temu we Włoszech miało miejsce trzęsienie ziemi. Starsza pani o imieniu Dora, stała się jedną z ofiar. Nie tylko straciła dom, ale także jej ukochanego kota. Zaginął cztery lata temu i ślad po nim zaginął. Mimo upływu lat kobieta nigdy nie straciła nadziei, że pupil się odnajdzie. Mijały lata, a po kotku nie było nawet śladu…

  1. Mała krowa uciekła przed okropnym losem. Niesamowite, kto postanowił ją przygarnąć
  2. Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało

Niesamowity finał

Po latach rozłąki kot odnalazł drogę powrotną do domu. Niestraszne mu było trzęsienie ziemi! Udało mu się samodzielnie przeżyć aż cztery lata. Dużym zaskoczeniem była bardzo dobra kondycja zwierzaka. Widać, że prawdziwy z niego wojownik i niczego się nie boi! Okazało się, że nigdy nie zapomniał o swojej właścicielce. Wzruszający moment spotkania po  latach uwieczniła przyjaciółka Dory, Mimma Bei, która publicznie podzieliła się wzruszającą historią na Facebooku. 

Dora nigdy się nie poddała i wierzyła, że zdoła kiedyś odnaleźć kota. Jej cierpliwość i wytrwałość została nagrodzona. Ponownie może cieszyć się obecnością kotka u swego boku. Ta historia pokazuje, jak niesamowite są zwierzęta!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

staruszka
fot. facebook.com @Mimma Bei

Zdjęcie w piękny sposób ukazuje czułość, jaką darzą się Dora i jej kot.

staruszka
fot. facebook.com @Mimma Bei

Widać, że mimo upływu lat kochają się tak samo mocno. 

ZOBACZ TEŻ:

źródło: pawmygosh.co

Poprzedni artykułNie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona
Następny artykułKasia Kowalska dziękuje wszystkim za wsparcie. Zdradziła, w jakim stanie jest jej córka