Pogrzeb pięknej gwiazdy PRL odbył się pół roku po jej śmierci. Aktorka, która uznawała była za najpiękniejszą Polkę lat 80, podzieliła smutny los Ireny Dziedzic. 7 czerwca 2019 odbył się pogrzeb artystki, która zmarła pod koniec 2018 roku. 

Była uwielbiana przez fanów. Piękna, utalentowana, adorowana przez mężczyzn i podziwiana przez kobiety. W latach 80 uznana została za jedną z najpiękniejszych Polek, ale to koniec jej życia pokazał, jak tragiczny los może spotkać nawet największych. Aktorka zmarła w wieku zaledwie 61 lat. 

Gwiazda PRL pochowana pół roku po śmierci

Dorota Kwiatkowska-Rae była uwielbianą aktorką. Gwiazda od wielu lat mieszkała za granicą, w Australii. Jej śmierć była zaskoczeniem dla fanów, artystka miała bowiem jedynie 61 lat, odeszła niespodziewanie w swoim domu. Dopiero to, co stało się po jej śmierci to prawdziwa tragedia.

Pogrzeb Doroty Kwiatkowskiej-Rea

Jej role na długo zapadły widzom w głowę. Mimo że mieszkała za granicą, w Polsce nigdy o niej nie zapomniano. Dorota Kwiatkowska-Rae zmarła 19 grudnia 2018 roku. Dlaczego gwiazda PRL została pochowana pół roku później, 7 czerwca 2019 roku? Na razie sprawa jest niejasna, a wielu porównuje ją do sytuacji Ireny Dziedzic, która również z tajemniczych powodów została pochowana dopiero dwa miesiące po śmierci.

Dorota Kwiatkowska-Rae została pochowana na Cmentarzu Bródnowskim 7 czerwca o godzinie 11:20.

Kim była Dorota Kwiatkowska-Rae?

Dorota Kwiatkowska-Rae była aktorką w PRL. Przez lata zagrała w wielu produkcjach filmowych, ale młodsi widzowie kojarzą ją głównie z seriali, takich jak Hotel 52, Druga Szansa czy Na dobre i na złe. Podczas emigracji grała także w kultowym brytyjskim serialu Doctor Who. Jednak to jej rola w filmie Thais z 1983 roku najbardziej zapadła widzom w pamięć – podziwialiśmy tam nie tylko jej fenomenalną grę aktorką, ale także jej niesamowite ciało. Gwiazda PRL znana była jako jedna z najbardziej seksownych aktorek lat 80. Jej odejście owiane jest tajemnicą. Jedno jest jednak pewne – aktorka długo nie zostanie zapomniana.

pogrzeb
filmpolski.pl

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Początek 2020 roku uderzy po kieszeni. Ceny kluczowych towarów wystrzelą
  2. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Prezydent Andrzej Duda
  3. Panna młoda tuż przed ślubem spojrzała w lustro. Nie mogła uwierzyć, w to co widzi
  4. Mają trójkę dzieci i żyją z zasiłku. „Praca nie jest dla nas”
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

 

Poprzedni artykułJakie buty w góry? 7 niezawodnych modeli, które polecają profesjonaliści
Następny artykułJak wyglądać jak lalka? Modowe i makijażowe tricki