Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w tym tygodniu. Rodzina podała szczegóły w nekrologu i zwróciła się ze szczególną prośbą do osób, które przybędą na mszę żałobną. Gdzie zostanie złożona urna producenta?

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w obecności najbliższej rodziny i będzie miał miejsce dzień po mszy żałobnej -poinformowali najbliżsi producenta: rodzice, żona Agnieszka i rodzeństwo. Znamy dokładną datę uroczystości.

Kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka?

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się 30 sierpnia. Rodzina tragicznie zmarłego producenta zamieściła nekrolog w kilku gazetach, między innymi w Gazecie Wyborczej i Rzeczpospolitej. Urna zostanie złożona na Mazurach w obecności najbliższej rodziny.

– Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał spędzać tam czas z przyjaciółmi i ich bliskimi. Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym — napisała rodzina.

Dzień wcześniej, 29 sierpnia o godz. 19 w kościele w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie odbędzie się msza żałobna. Bliscy Piotra Woźniaka-Staraka poprosili, aby zamiast kwiatów przynieść datki na rzecz ośrodka terapeutycznego dla dzieci lub fundacji ratującej porzucone zwierzęta. Rodzina poprosiła też o nieskładanie kondolencji po mszy.

Piotr Woźniak-Starak: pogrzeb

W nekrologu najbliższa rodzina Piotra Woźniaka-Staraka, rodzice Anna i Jerzy, żona Agnieszka, siostra Julia i brat Patryk, napisała wiele wzruszających słów na jego temat. Przyznali, że Piotr swoją energią i radością obdarzał wszystkich wokół siebie.

– Piotr kochał życie, życie kochało jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi — pisała rodzina.

– Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić – robimy to w Jego imieniu – czytamy w dalszej części.

Bliscy producenta podziękowali także za wszystkie słowa wsparcia i wyrazy współczucia, które otrzymali w ostatnich dniach. Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na Jeziorze Kisajno, kiedy wypadł z motorówki. Jego ciało zostało odnalezione przez płetwonurków. Miał 39 lat. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

POGRZEB
wirtualnemedia.pl

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka zamieściła w prasie nekrolog.

POGRZEB
fot. screen YouTube Uwaga! TVN

Pogrzeb producenta odbędzie się 30 sierpnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Izabela Trojanowska skomentowała rzekomy romans. „Pozdrawiam swoją córkę i MĘŻA”
  3. Gwiazda „Klanu” zaliczyła spektakularną wpadkę. Włosy, makijaż, a na koniec biust
  4. Aleksandra Kwaśniewska z mężem świętują. Para ma powody do radości, napływają życzenia
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

Źródło: wirtualnemedia.pl

Poprzedni artykułMałżeństwo pokazało zdjęcia swojego chorego dziecka. Internauci wylali na nich wiadro pomyj, nazywają dziewczynkę potworem
Następny artykułEdyta Górniak wraca do USA dla przystojnego i wpływowego mężczyzny? To on miał uratować Allanowi życie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.