Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Pogrzeb

Pogrzeb

Konkurs kopania grobu na czas
08.06.2024 18:08 Zawody w kopaniu grobu na czas. To naprawdę się wydarzyło. I to w Polsce

Mimo że wielu z nas może być trudno w to uwierzyć, branża funeralna ma własne targi. Wydarzenie odbywa się w Kielcach i w tym roku jest o nim wyjątkowo głośno. Wszystko za sprawą nietypowego konkursu. Ten, kto wpadł na pomysł zawodów w kopaniu grobu na czas, z pewnością nie przewidział, że to się tak rozniesie. W sieci pojawiło się nagranie! 

pogrzeb dziecka, grabarz
02.06.2024 18:22 Jak wygląda pogrzeb nienarodzonego dziecka? Grabarz opowiada, krok po kroku

Grabarz z TikToka jest znany szerszej publiczności pod pseudonimem “Robas”. Mężczyzna zasłynął w sieci, szczerze odpowiadając na nawet najtrudniejsze, dotyczące śmierci i pochówku pytania internautów. Ci nie wahają się zwrócić do niego z nawet najbardziej kontrowersyjnymi czy delikatnymi tematami. W ostatnim czasie ktoś zapytał, jak wygląda ostatnie pożegnanie nienarodzonego dziecka. Grabarz pospieszył z odpowiedzią, rozwiał wszelkie wątpliwości.

grabarz trumna
26.04.2024 07:29 Nie mieści się w głowie co ludzie chowają do trumien! Grabarz ujawnił kulisy, widział już chyba wszystko

Grabarz aktywnie działa na TikToku i co jakiś czas ujawnia internautom kolejne kulisy swojego zawodu. Teraz influencer opowiedział o tym, co ludzie wkładają swoim bliskim zmarłym do trumien. Jego słowa naprawdę mogą zaskoczyć.

miejsce śmierci Michała Janickiego
25.04.2024 19:36 Niezwykłe sceny na pogrzebie Michała Janickiego

Michał Janicki był emigrantem, Polakiem mieszkającym w Szwecji. Miał zaledwie 39 lat, kiedy został zamordowany na ulicy Sztokholmu. Tragiczne zdarzenie miało miejsce niespełna dwa tygodnie temu.

Grabarz z TikToka
10.04.2024 20:53 Zapłaciła 900 zł grabarzowi. Oburzona wyznała za co takie pieniądze

Nie od dziś wiadomo, że zorganizowanie pogrzebu bliskiej osobie nie jest tanie. Ta kobieta wyznała, za co musiała zapłacić grabarzowi 900 zł. Co na to grabarz z TikToka? Nie gryzł się w język. 

kobieta wybiera ubranie, trumna
20.03.2024 09:26 Poszła na pogrzeb ubrana, jak na imprezę. Kulisy zaskakują

Marek miał 30 lat, gdy musiał pochować ojca. Mężczyźnie bardzo trudno było pogodzić się z utratą rodzica, nawet mimo tego, że w ostatnim czasie ich stosunki uległy pogorszeniu. Ojciec związał się z dużo młodszą od siebie kobietą, dla której porzucił jego matkę. Macocha była starsza od Marka jedynie 8 lat. Nie znosił jej, jednak jego niechęć osiągnęła apogeum, gdy zobaczył, w co ubrała się na pogrzeb. Marek był bliski rozpętania awantury, jednak gdy kobieta wyjawiła mu swój powód, aż go zatkało.

Gdzie odbędzie się pogrzeb Lizy?, fot. Canva/Tomasz Marchewka, Getty Images
03.03.2024 15:13 Gdzie odbędzie się pogrzeb Lizy?

Niespełna tydzień temu w Warszawie rozegrał się koszmarny dramat. 25-letnia kobieta została zaatakowana przez brutalnego oprawcę. Po tragicznych wydarzeniach Liza trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Niestety obrażenia były zbyt wielkie i 1 marca do mediów trafiła informacja, że kobieta zmarła. Teraz pojawiły się nowe doniesienia na temat pogrzebu. 

Grabarz zawsze otwiera trumnę przed pogrzebem
02.03.2024 10:28 Grabarz zawsze otwiera trumnę przed pogrzebem. Zdradził, dlaczego

Grabarz jest jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów, który bardzo chętnie opowiada w social mediach o swojej codzienności. Fani są niezwykle zaciekawieni jego pracą i dlatego bardzo często pytają go o jej szczegóły i konkretne sytuacje, jakie go tam spotykają. Teraz mężczyzna wyznał, dlaczego zawsze otwiera trumnę przed pogrzebem.

Urna, Agnes
28.02.2024 07:16 Ciało idzie do kremacji, a w brzuchu ziarna kukurydzy. Co wtedy?

Wielu osobom ciężko jest mówić o tematach dotyczących śmierci czy pochówku. Z drugiej strony zagadnienia z nimi związane są po prostu ciekawe, ponieważ na co dzień ma z nimi styczność zaledwie garstka ludzi. Pracownica domu pogrzebowego właśnie odpowiedziała na pytanie dotyczące kremacji zwłok, które trapiło pewnego internautę. 

prosektorium, oburzenie
27.02.2024 12:40 W sieci aż huczy o bulwersującym akcie na ciele zmarłego

Proces przygotowywania ciała zmarłego do pochówku wzbudza wiele emocji. Nic więc dziwnego, że ten temat bije rekordy popularności w mediach społecznościowych. Jeden z TikTokerów od pewnego czasu obala mity dotyczące pewnej kontrowersyjnej praktyki, którą rzekomo stosuje wielu grabarzy. Szok, że ktoś na coś takiego może wpaść!