Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pojechali do domu wyremontowanego przez ekipę Katarzyny Dowbor. Domownicy zamieszkali z nieznajomym w nietypowym celu
Michał Fitz
Michał Fitz 11.06.2022 23:22

Pojechali do domu wyremontowanego przez ekipę Katarzyny Dowbor. Domownicy zamieszkali z nieznajomym w nietypowym celu

Katarzyna Dowbor
youtube.com/Polsat

Program „Nasz nowy dom”, którego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor, pomógł już niejednej rodzinie. Znaczna część z nich po emisji odcinka już nigdy nie pojawia się w telewizji. Inaczej będzie jednak w przypadku rodziny z Brzezinka, która zaprosiła do siebie wyjątkowego gościa.

Do małej miejscowości i pięknego – już nowego domu – po raz kolejny zawitają kamery. Z jakiej okazji tym razem? Jak się okazuje, wcale nie chcą sprawdzić, czy odnowione wnętrza dalej prezentują się znakomicie. Powód jest zupełnie inny.

Pomogła im Katarzyna Dowbor. Znów pojawią się w telewizji

Wspomniana wyżej rodzina uczestników programu „Nasz nowy dom” weźmie bowiem udział w kolejnym programie telewizyjnym. To właśnie z nim związany jest jej nietypowy gość. Wystąpią w show pod tytułem „Bogate dzieciaki bez kasy”. Z tej okazji przyjechał do nich Szymon, który przez lata wychowywał się w bardzo zamożnej rodzinie.

Na czym dokładnie polega program? Jego konwencją jest sprawdzenie, jak rozpieszczone dzieci z dobrych, bogatych domów, którym przez lata spełniano wszystkie zachcianki, poradzą sobie w znacznie biedniejszych gospodarstwach. W ramach tego show niejednokrotnie będą musiały zmierzyć się z typowymi dla innych problemami, które dla nich są nowością. Nierzadko też pierwszy raz podejmą się pozornie zwyczajnych, domowych obowiązków takich jak pranie czy prasowanie.

Niektórzy widzowie są sceptycznie nastawieni na pomysł wysyłania takiego dziecka do wyremontowanego, pięknego domu, ponieważ nie zazna w nim on prawdziwych trudów życia, nawet jeśli goszcząca go rodzina nauczona jest skromności i ciężkiej pracy przez trudną przeszłość. Niektórzy uważają nawet, że młodocianych uczestników powinno się wysyłać do tych domostw, ale przed remontem, by przekonały się, jak to jest żyć bez światła czy bieżącej wody.

Warto zaznaczyć, że „Bogate dzieciaki bez kasy” są bardzo podobne formatem do innego show, które już wcześniej było chętnie oglądane. Mowa o „Damach i wieśniaczkach”, w ramach którego panie z prowincji zamieniały się miejscami z bogatymi i zamożnymi kobietami przyzwyczajonymi do luksusu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prawda wyszła na jaw, Krzysztof miał cel w zgłoszeniu do „Rolnika”. Manowska właśnie ujawniła
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty