Polka spaliła swoje dziecko, a następnie pojechała na wakacje, bawiąc się na weselu ze swoim chłopakiem. To historia z 2018 roku, która wstrząsnęła całą Polską. Sytuacja miała miejsce w województwie lubelskim, ze wsi Majdan Kozłowiecki.  Wyrodna matka musiała ponieść konsekwencje swojego czyny. Agata F. właśnie usłyszała wyrok.

22-letnia Polka podpaliła swoją córeczkę w piecu. Zwłoki dziecka znalazła rodzina studentki. Bliscy dziewczyny powiadomili o wszystkim policję. Wówczas Agata F. została zatrzymana. O całej sprawie poinformował portal Fakt.pl

Wyrodna matka

22-letnia Polka nie chciała zostać matką. Ciąże ukrywała zarówno przed swoją rodziną jak i starszym od niej, 27-letnim chłopakiem. Matka Agaty F. zauważyła, że ta przytyła. Dziewczyna jednak zaprzeczyła. Niedługo po tym odizolowała się od świata. Przestała nawet jeździć na uczelnię, znajdująca się w pobliskim Lublinie.

W dniu wesela Polka pokazała się rodzinie i przyjaciołom. Tym nie umknął fakt, że dziewczyna jest dużo szczuplejsza. Niestety podejrzewali, do czego mogło dojść w jej pokoju. Gdy dziewczyna wyjechała na wesele, właśnie tam znaleźli nadpalone zwłoki dziewczynki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Mowa ciała i gesty mówią więcej niż słowa. Ekspert ujawnił, co naprawdę czuła Agata Duda podczas wystąpienia, aż ciężko uwierzyć
  2. Masz taką monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłe
  3. Małgorzata Trzaskowska skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Scenarzystka podsumowała pierwsze damy

Polka odpowie za swój czyn

Policję natychmiast została powiadomiona o całym zajściu, a studentka wylądowała w areszcie. Postawione jej wówczas zarzuty to zabójstwo i zbezczeszczenia zwłok. Tego pierwszego jednak nie zdołano udowodnić. Polka twierdziła, że córka na świat przyszła martwa.

Od sytuacji upłynęły 2 lata. Wreszcie zapadł wyrok. Według opinii sądu Polka została winna. Postawione jej zarzuty to zbezczeszczenie zwłok córki oraz nieudolne usiłowanie zabójstwa. Sąd skazał dziewczynę na 8 lat więzienia. To prawomocny wyrok.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Polka
fot. eastnews.com – Majdan Kozłowiecki (woj. lubelskie).

Do zdarzenia doszło we wsi Majdan Kozłowiecki (woj. lubelskie). 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
  3. Detektyw Krzysztof R. oskarżony o poważne przestępstwo. Grozi mu kara pozbawienia wolności
  4. Współpracownik śmierdzi? One znały ten problem. Dzielą się swoimi rozwiązaniami
  5. TVN wydał oficjalne oświadczenie. Uwielbiany dziennikarz odchodzi ze stacji, Kinga Rusin zabrała głos
  6. Mało kto znał prawdę. Można się złapać za głowę na wieść, kim jest mąż Katarzyna Pakosińskiej

źródło: fakt.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.