Polsat wydał niespodziewane oświadczenie, a widzowie stacji nie kryją rozczarowania. Jak to? Dlaczego? – piszą zmartwieni w komentarzach. Niestety, ku rozczarowaniu fanów, decyzja jest nieodwracalna i pociągnęła za sobą masę pytań. Jak się okazuje, w jednym z programów zajdą ogromne zmiany, które mogą nieść poważne konsekwencje.

Widzowie telewizji Polsat nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Stacja wydała oficjalne oświadczenie w sprawie jednego z ulubionych programów Polaków. Nagła decyzja zdziwiła wszystkich.

Zmiany w telewizji Polsat

Kiedy wiosną telewizja Polsat ruszyła z kolejną, 11 już edycją Tańca z gwiazdami, widzowie tłumnie zasiedli przed telewizorami, by podziwiać zmagania nowych uczestników. Niestety, fanom programu nie było dane nacieszyć się widokiem roztańczonych gwiazd.

Epidemia koronawirusa w Polsce sprawiła, że producenci przełożyli kolejne odcinki show na nową, jesienną ramówkę, co zaskoczyło nie tylko widzów, ale samych uczestników i prowadzących Tańca z gwiazdami. Wszyscy zastanawiali się, czy program powróci w takiej samej formie i składzie. Oświadczenie, które właśnie ujrzało światło dzienne, dla wielu jest rozczarowujące.

  1. Szukała jej cała Polska. Niestety, właśnie odnaleziono jej ciało obok domu
  2. Fakt ujawnił kulisy odejścia Szumowskiego. Dlaczego były Minister Zdrowia zrezygnował ze stanowiska?

Taniec z gwiazdami: zmiany w programie

Choć Taniec z gwiazdami wróci na ekrany telewizorów, widzowie muszą przygotować się na spore zmiany. Z udziału w programie zrezygnował Marcin Bosak. Teraz wydano kolejne oświadczenie. Musimy pożegnać następną gwiazdę.

– Na dwa tygodnie przed startem Tańca z gwiazdami z programu zrezygnowała, z powodów osobistych Janja Lesar. Janju!!! Dziękujemy Ci za wszystkie piękne emocje na naszym parkiecie i do zobaczenia – ogłoszono w środę 19 sierpnia na profilu na Instagramie telewizyjnego show.

Natychmiast pojawiły się pytania fanów. Co będzie z Tomaszem Oświecińskim, którego to Janja była taneczną partnerką? Jak się okazuje, Polsat już znalazł następczynię. Gwiazdora w walce o kryształową kulę poprowadzi Wiktoria Omyła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat
Fot. tanieczgwiazdami, Instagram

Polsat ma kolejne wielkie zmiany dla widzów stacji. Jak się okazuje, z programu Taniec z gwiazdami zrezygnowała partnerka Tomasza Oświecińskiego, Janja Lesar.

polsat
Fot. tanieczgwiazdami, Instagram

Jej miejsce zajmie Wiktoria Omyła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP właśnie potwierdziło, niestety nie żyje. Ogromny żal, straciliśmy wielką postać
  2. We wsi nie spodobało się, że 7-letnia Ala powiedziała sąsiadce, co dzieje się w domu. Dziecko było niewyobrażalnie krzywdzone
  3. Łukasz Szumowski podarował żonie spektakularną posiadłość. Rezydencja robi piorunujące wrażenie
  4. Pilny komunikat popularnego banku. Możesz stracić wszystkie pieniądze, oszuści próbują okraść Polaków
  5. Nowy obowiązek wyposażenia samochodu. Wielu kierowców będzie niezadowolonych
  6. Niesamowite, robią szynkę z arbuza. Jej wygląda zwala z nóg, ciężko odróżnić od prawdziwego mięsa

źródło: Instagram

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.