Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Potomek Dagmary Kaźmierskiej ukrywał chorobę przed fanami. Dopiero w Wielki Piątek o wszystkim opowiedział
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 08.04.2023 11:36

Potomek Dagmary Kaźmierskiej ukrywał chorobę przed fanami. Dopiero w Wielki Piątek o wszystkim opowiedział

Conan Kaźmierski
fot. instagram.com/conanbestia

Conan Kaźmierski na co dzień kształci się, by w przyszłości zostać lekarzem i pomagać ludziom. Ostatnio jednak sam podupadł na zdrowiu. W mediach społecznościowych zdradził, dlaczego zniknął na jakiś czas. 

Aspirujący lekarz jest dumą gwiazdy programu "Królowe życie", która wciąż chwali się zaradnym synem. Nadmiar obowiązków i pracy odbił się na jego zdrowiu. 21-latek opowiedział o powrocie do zdrowia.

 

Dagmara Kaźmierska jest dumna ze swojego syna. Poświęca się dla swojej przyszłości

Celebrytka nieraz chwaliła się swoim synem, który w przyszłości chce zostać lekarzem. Conan jest bardzo ambitny i konsekwentnie dąży do celu, nic dziwnego, że jego mamę rozpiera duma. 21-latek studiuje na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. 

Nie wiem skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia powiedziała Dagmara dla portalu Party.pl 

"Chłopaki do wzięcia": najpierw smutne wieści o zburzeniu domu Szczeny, teraz kolejny cios. Ból, żal i rozpacz wyrazili fani

Conan Kaźmierski jechał do pacjentów na uszkodzonej oponie

Przyszły lekarz ma bardzo napięty grafik, pomimo tego stara się być odpowiedzialny i nie zaniedbywać żadnych swoich obowiązków. Ostatnio na Instastory opowiedział, w jakich warunkach musiał pojechać do pracy, jego postawa jest godna podziwu.

Ja już szczęśliwy, bo po praktykach w szpitalu z rańca. Mam nadzieję, że się nie spóźnię na psychologię zaraz, ale co wam chciałem pokazać, to jak musiałem dzisiaj z rana jechać do szpitala. Przednia opona no w miarę, ale i tak tragedia, a tylna? Dętka kompletna. Jeszcze zajechałem na stację z rana, ale wentyl był nie tej wielkości. Poza tym się spieszyłem, bo bym się spóźnił, co na szczęście się nie stało. Ja się nie spóźniam – opowiadał 21-latek na Instastory.

Conan Kaźmierski chorował przez miesiąc

W ostatnim czasie syn królowej życia był nieco mniej aktywny na swoich profilach społecznościowych, teraz postanowił wyjaśnić fanom, że było to spowodowane chorobą. Oznajmił również, że wraca do treningów i ma zamiar zadbać o siebie.

– Jadę się porządnie naprawić… Miesiąc choroby, a tym samym najdłuższa przerwa w przeciągu kilku lat od treningów – wyznał. 

Dagmara Kaźmierska.jpg
fot. KAPiF