Powiększanie ust cieszy się coraz większą popularnością wśród Polek. Czy na zabieg zdecydowała się także Justyna Żyła? Była żona skoczka Piotra Żyły otwarcie przyznała się do wizyt w klinice medycyny estetycznej. Co chce w sobie zmienić?

Justyna Żyła wybrała się na powiększanie ust? Kobieta przyznała, że zamierza przejść spektakularną metamorfozę i odmienić swój wygląd, z którego nie jest do końca zadowolona. Podjęła już pewne kroki, które pozwolą jej cieszyć się nowym wyglądem.

Justyna Żyła zdecydowała się na powiększanie ust?

Justyna Żyła podjęła decyzję o zmianie swojego wyglądu. Zamierza przede wszystkim pozbyć się negatywnych skutków dwóch ciąży i poprawić wygląd swojej twarzy. Aby ułatwić sobie, zadanie podjęła się współpracy z kliniką medycyny estetycznej, a efektami będzie chwalić się w mediach społecznościowych.

powiększanie ust
instagram.com/justynazyla

– Postawiłam na siebie. Jest to czas na pielęgnacje i poprawienie jedności mojej skóry, szczególnie w okolicy brzucha, aby pozbyć się jej nadmiaru po jednej i drugiej ciąży […]. Za niedługo zaczynamy zabiegi na twarz – pojawią się również upiększające. Jesteście ciekawi efektów? Bo ja bardzo — pisała na Instagramie.

Justyna Żyła przy okazji uspokoiła internautów, którzy martwili się, że efekt może okazać się wyjątkowo nieudany. Gwiazda zapewnia, że nie zamierza przesadzać z ingerencją w swój wygląd i nie powiększy ust do karykaturalnych rozmiarów.

Kim jest Justyna Żyła?

Justyna Żyła jest byłą żoną skoczka Piotra Żyły. Para pobrała się w 2006 roku, mają dwójkę dzieci: 12-letniego Jakuba i 7-letnią Karolinę. Justyna Żyła jest także siostrą cioteczną Adama Małysza. Największą popularność przyniosło jej głośne rozstanie z mężem w 2018 roku. Tuż przed rozwodem kobieta pojawiła się na okładce Playboya z wymownym podpisem Góralu, czy ci nie żal.

POWIĘKSZANIE UST
instagram.com/justynazyla

Gdzie występowała Justyna Żyła? Kobieta postanowiła dobrze wykorzystać swoje pięć minut. Przez krótki czas prowadziła program pod tytułem Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta, gdzie gościła skłócone osoby, które przed kamerami opowiadały o swoich skomplikowanych relacjach. Przyjęła także propozycję udziału w Tańcu z gwiazdami. W tanecznym show Polsatu tańczyła u boku Tomasza Barańskiego. Udało jej się dotrzeć do piątego odcinka. Obecnie najwięcej czasu poświęca na prowadzenie swojego bloga kulinarnego pod nazwą UwaŻyła.

POWIĘKSZANIE UST
instagram.com/justynazyla

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższa rasa psów w Polsce. Kosztują prawdziwą fortunę, mało kogo na nie stać
  2. Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez dziesiątki gwiazd. Aleksandra Kwaśniewska napisała coś wzruszającego
  3. Kamil Bednarek stracił ukochaną osobę. Napisał piosenkę i wzruszył fanów wyznaniem
  4. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo

 

Poprzedni artykułKuvasz węgierski. Wspaniały stróż i inteligentny towarzysz
Następny artykułJak ubrać się elegancko, ale na luzie? Proste zasady nonszalancji
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.