Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie po śmierci męża i opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych. Dziennikarkę wspierają dziesiątki gwiazd, które zostawiają wiele ciepłych słów. Jeden z najbardziej wzruszających komentarzy napisała Aleksandra Kwaśniewska.

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu straciła ukochanego męża, Piotra. Wpis, który opublikowała, komentują tysiące osób, w tym znajome gwiazdy pary. Wiele z nich, tak jak Aleksandra Kwaśniewska, zdobywa się na osobiste wyznania. Wsparcie znajomych bardzo poruszyło Agnieszkę Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez gwiazdy

W sobotę Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy zabrała głos po śmierci męża. Gwiazda napisała, że nie jest w stanie dodać zdjęcia Piotra Woźniak-Staraka, ale podziękowała wszystkim, którzy wspierają ją w trudnych chwilach. Poruszający wpis zebrał już kilkanaście tysięcy komentarzy, które zostawiają między innymi osoby znane z showbiznesu. Na osobiste wyznanie zdecydowała się też córka byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewska.

-Aga, ściskam najmocniej. Myślę o Tobie często. Wydaje mi się, że widziałam Cię w tym tygodniu na światłach, tych samych, na których parę miesięcy temu spotkał Was Kuba… Nie tylko wierzę, ale wiem, że dasz radę, ogarniesz to i jeszcze będzie dobrze — napisała Aleksandra Kwaśniewska.

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot.instagram.com@pwsas

Słowa wsparcia przesyłają także Anna Lewandowska, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek-Majdan, Paulina Krupińska, Małgorzata Kożuchowska, Maja Sablewska i Natalia Siwiec. Szczególny wpis zostawiła też Gabi Drzewiecka, która zastąpiła Agnieszkę w roli prowadzącej Big Brothera. Gwiazda podziękowała za życzliwość i wsparcie, którego publicznie udzieliła jej Agnieszka.

 

 

Co się dzieje z Agnieszką Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża na kilka tygodni zniknęła z mediów społecznościowych i wyłączyła możliwość komentowania swoich zdjęć. Gwiazda zrezygnowała też z pracy w telewizji i dopiero po blisko miesiącu zabrała głos. Czy będziemy mogli jeszcze zobaczyć ją na antenie TVN? Przyznała, że nie wie, czy kiedykolwiek jeszcze pojawi się na ekranie.

agnieszka woźniak-starak
instagram.com @aga_wozniak_starak

Zdjęcie, które dodała, może sugerować, że po śmierci Piotra Woźniak-Staraka dziennikarka przebywa na jego ukochanych Mazurach. Zamierza zasadzić tam ukochaną magnolię, którą dostała od szefowej i przyjaciółki. Czym zajmie się w najbliższym czasie? Na Instagramie wyznała, że jeszcze nie wie, co przyniesie jej przyszłość. Długi wpis zakończyła poruszającymi słowami. Napisała, że ma ogromne szczęście, spotykając na swojej drodze tak życzliwych ludzi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  3. Kamil Bednarek stracił ukochaną osobę. Napisał piosenkę i wzruszył fanów wyznaniem
  4. Gwiazdor Polsatu właśnie wziął ślub. Młoda para zaraz po zaślubinach ochrzciła swoją córkę
  5. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  6. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  7. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo
Poprzedni artykułJak się ubierać w rozmiarze 40? Najgorętsze trendy sezonu
Następny artykułBezdomny kot znalazł porzucone niemowlę. Ogrzewał je dopóki nie nadeszła pomoc
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.