Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznajecie? Gwiazda TVP świętuje dziś urodziny, niedawno mówiła o niej cała Polska po tym, co zrobiła
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 16.07.2021 20:24

Poznajecie? Gwiazda TVP świętuje dziś urodziny, niedawno mówiła o niej cała Polska po tym, co zrobiła

Agnieszka Kaczorowska
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Poznajecie dziewczynkę ze zdjęcia? Ta mała blondyneczka to nie kto inny, a Agnieszka Kaczorowska. Aktor świętuje dziś kolejne urodziny, kończąc 29. rok życia. Poznaliście od razu?

O Agnieszce Kaczorowskiej zrobiło się w ostatnim czasie głośno za sprawą jej obszernego wpisu na temat „mody na brzydotę”. Dziś gwiazda kończy 29 lat.

Agnieszka Kaczorowska obchodzi 29. urodziny

Agnieszka Kaczorowska świętuje dziś kolejne urodziny. Gwiazda skończyła 16 lipca 29 lat. Z tej okazji postanowiliśmy przytoczyć kilka wydarzeń z jej życia.

Agnieszka Kaczorowska urodziła się 16 lipca w Warszawie. Już od najmłodszych lat była związania z tańcem i działalnością artystyczną. Trenowanie tańca towarzyskiego rozpoczęła w wieku 6 lat.

W 2010 roku została mistrzynią świata w tańcach latynoamerykańskich. Rozwijając swoje zdolności taneczne, jednoczenie realizowała się jako aktorka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Od 1999 roku grała Bożenkę w słynny serialu TVP pt.: „Klan”. Od 2014 do 2018 roku była jedną z tancerek w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

26 lipca 2019 roku na świat przyszła jej pierwsza córeczka Emilia. Teraz gwiazda oczekuje kolejnej pociechy, już wkrótce na świecie pojawi się druga córka Agnieszki i Macieja – Gabrysia.

W tym wyjątkowym dniu życzymy Agnieszce wszystkiego najlepszego!

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przykre, jak Przemysław Kossakowski potraktował Martynę Wojciechowską
  2. Wojciechowska była bita, szarpana i poniżana. Przykra prawda o przeszłości gwiazdy wyszła na jaw
  3. Wieści od jasnowidza Jackowskiego o Jacku Jaworku. Widział poszukiwanego sprawcę morderstwa w swojej wizji

Źródło: wikipedia.org