Agata Duda, żona prezydenta, swoje stroje zawdzięcza Eli Piorun. Piorun często pracuje dla pierwszej damy, szyje jej kreacje. Teraz projektantka ujawniła, jaka pierwsza dama jest prywatnie.

Stylizacje Agaty Dudy bardzo często są proste i klasyczne. Zazwyczaj współpracuje z Dorotą Goldpoint lub z Elą Piorun. Jak można określić jej styl?

Agata Duda prywatnie

Jest to styl elegancki, ponadczasowy. To styl, która kobieta ma każda kobiety sukcesu, każda dama – klasyczny, nienaganny – opowiada Ela Piorun w rozmowie z se.pl.

Piorun podkreśla, że żona Andrzej Dudy jest bardzo świadomą klientką. Uważa, że Agata Duda zna się na modzie, wie czego chce i wie, w czym dobrze wygląda. Piorun wspomniała, że pierwsza dama bardzo często sama sugeruje, w czym się widzi i co jej się podoba. Projektantka opowiedziała również, jaka jest Agata Duda prywatnie.

– Jest bardzo miłą i przyjazną osobą. Jestem miło zaskoczona, że pierwsza dama jest taka otwarta, bardzo fajnie się z nią rozmawia, ma bardzo duże poczucie humoru. Jest bardzo ciepłą kobietą stwierdziła kobieta w rozmowie z se.pl

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Projektantka opowiadała również o tym jak wygląda praca z Agatą Dudą. 

Wybiera kreacje z mojego butiku, które są już gotowe i przygotowane. Czasami coś modyfikujemy, urozmaicamy, ale generalnie są to modele, które są już dostępne w regularnej sprzedaży. Jeśli jest taka potrzeba, aby kreacja była bardziej wystrzałowa, to jest to możliwe, ponieważ oferujemy szycie na miarę – powiedziała w rozmowie z Plejadą.  

Duda i Piorun – początek współpracy

Ela Piorun opowiedziała, że Agata Duda odkryła ich butik przez przypadek.Zainteresowały i zainspirowały ją wówczas modele, które były wystawione w witrynie okiennej. Niedługo potem zjawiła się osobiście, aby poznać kolekcję, porozmawiać o możliwościach współpracy i od tego się zaczęło […] Jestem dumna z tego, jak pierwsza dama prezentuje się w kreacjach ode mnie – podkreśliła Piorun w rozmowie z Plejadą.

Ela Piorun opowiedziała, że Agata Duda woli kolorowe kreacje. Stonowane odcienie wybiera jedynie w przypadku szczególnych okazji. Zdradziła, że pierwsza dama zazwyczaj wybiera amarant, róż i czerwień. Pierwsza dama nie ma stylistki, więc w jej stylizacjach dużo jest jej własnej inwencji.

Pani prezydentowa sama przyjeżdża do mnie do butiku i rozmawiamy. To ona podejmuje decyzje odnośnie kreacji czy koloru. Oczywiście rozmawiamy, pomagamy, omawiamy, ale ostatecznie wybiera sama – powiedziała Piorun dla portalu Plejada.

Kobiety współpracują ze sobą już od dłuższego czasu. 

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd)

Pierwsza dama często wybiera kolor amarantowy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd)

Agata Duda współpracuje z Elą Piorun, która jest odpowiedzialna za kreacje pierwszej damy. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl, plejada.pl