Quebonafide nieźle namieszał na rynku muzycznym razem z Taco Hemingwayem. Młodzież pokochała ich wspólną muzykę, dlatego gdy Quebo zniknął ze sceny, wszyscy z niecierpliwością czekali na jego powrót. Muzyk wrócił w zaskakującym stylu.

Wiele osób myślało, że wizerunek promujący nowe utwory Quebonafide to stare zdjęcia sprzed wielu lat, kiedy był zwykłym czarnowłosym chłopakiem bez tatuaży, pozbawionym scenicznego imagu. Nic bardziej mylnego, ta metamorfoza wydarzyła się właśnie teraz. Chyba mało kto umiałby rozpoznać artystę.

  1. Mama chciała sprawdzić, czy jej córeczka śpi. Zobaczyła psa w jej łóżku i zamarła
  2. Żona Zenka Martyniuka zachwyciła na ściance. Król disco-polo pokazał ukochaną

Quebonafide bez tatuaży

Muzyk wypuścił singiel promujący jego nową płytę, który nagrał ze swoją ukochaną Natalią Szroeder. Na teledysku nigdy byśmy go nie poznali. Zwykły, czarnowłosy facet, przeciętnie ubrany i ze skórą bez tatuaży to nowy wizerunek Quebo.

Wielu jego fanów myślało, że jest to zdjęcie sprzed 10 lat, kiedy Quebo nie był jeszcze popularny. Rezygnacja z ostrego imagu jest tymczasowa i ma szokować, artysta dokonał zmiany właśnie teraz i po prostu zamalował swoje tatuaże.

Quebonafide włosy

Włosy artysty utraciły swój tleniony kolor, na rzecz prostych, czarnych, króciutko przystrzyżonych. Jest to spora zmiana, bo muzyk nigdy nie bał się szalonych eksperymentów na swojej głowie. Jego włosy miały różne, kolorowe odcienie.

To ciekawe, że kontrowersyjny artysta sceniczny, którego skóra od palców po czubek głowy zapełniona jest tatuażami, który nosi kontrowersyjne stroje i farbuje włosy, wymyśla prowokację, która polega na tym, że jego wygląd po prostu pozbawiony jest wszelkich elementów ozdobnych.

Fani i tak kochają Quebo, a wieść o jego powrocie wywołała mnóstwo dziękczynnych komentarzy. Nowy image to też sprytny sposób, żeby kolorowość artysty po prostu nie stała się nazbyt przewidywalna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

quebonafide
instagram.com/quebahombre

Nowy image Quebonafide ma promować jego najnowszy album.

quebonafide
insagram.com/quebahombre

Artysta lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, do tej pory jednak ciągle dokładał, nowe tatuaże, nowe fryzury i kolory włosów, teraz postanowił dokonać zmiany o 180 stopni.

quebonafide
instagram.com/quebahombre

Artysta nie boi się eksperymentować z kolorami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku i ich największe wady i zalety w randkowaniu. Niektóre zodiaki potrafią wszystko zepsuć
  2. Panna młoda dzień po ślubie obudziła się nie w swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka
  3. Chłopiec dyskretnie położył rachunek na stoliku policjanta. Napisał na nim wiadomość, mężczyzna wybiegł za dzieckiem

Źródło: plotek.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl