Rodzice próbowali jak najdłużej utrzymać w tajemnicy swoją radosną nowinę. Okazuje się, że uwielbiany piosenkarz i zniewalająca aktorka, wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Mimo że oboje są bardzo młodzi, nie stanowi to dla nich żadnego problemu. Cieszą się darem, który zesłał im los i maksymalnie wykorzystują ostatnie chwile we dwoje. 

Wspaniała nowina dotycząca ciąży uwielbianej aktorki szturmem obiegła media. Wspólnie z partnerem ściśle strzegli tej wiadomości, aby jak najdłużej móc cieszyć się prywatnością w stanie błogosławionym. Młodych rodziców wkrótce czekają ogromne zmiany, którym zmuszeni będą stawić czoła. Co ciekawe, gwiazda szklanego ekranu z ogromną starannością wybierała stylizacje, aby ukryć zmiany zachodzące w jej ciele. 

Sophie Turner w ciąży

Nie ulega wątpliwości, że 30-letni Joe Jonas oraz jego 23-letnia partnerka Sophie Turner to jedna z najgorętszych par show-biznesu. Mimo że początkowo zupełnie nikt nie nie wróżył im przyszłości, a ich znajomość traktowana była raczej w kategoriach przelotnego romansu… zaskoczyli wszystkich.

Przypomnijmy, że 2019 roku para zdecydowała się na potajemny ślub w Las Vegas. Jakiś czas później piosenkarz i aktorka na ślubnym kobiercu stanęli już w obecności rodziny i przyjaciół. Okazuje się, że wkrótce w życiu młodych zakochanych nastąpią kolejne poważne zmiany. Aktorka znana z serialu Gra o Tron jest bowiem w ciąży. 

  1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
  2. Dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice bali się najgorszego

Ciąża była tajmemnicą 

Wszystko wskazuje na to, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Zgodnie z doniesieniami portalu Just Jared, Sophie i Joe czekają na narodziny swojego pierwszego potomka. 

-Para trzyma wszystko w wielkiej tajemnicy, ale ich przyjaciele i rodzina są bardzo podekscytowani- zdradza informator portalu, Just Jared

Wszystko wskazuje na to, że młodzi małżonkowie starają się jak najdłużej cieszyć spokojem i prywatnością w trakcie ciąży. Sophie z ogromną starannością dobiera kreacje, w których pojawia się na czerwonym dywanie. Wszystko po to, by ukryć ciążowe krągłości. Na ten moment jednak żadne z rodziców nie potwierdziło doniesień. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzice
instagram.com @joejonas

Rodzice starali sie ukryć ciąże przed światem. 

Rodzice
instagram.com @sophsturner

Aktorka jest bardzo młoda. 

Rodzice
instagram.com @sophsturner

Starają się jak najdłużej cieszyć stanem błogosławionym w prywatności.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Choroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genu
  2. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie
  3. Przepis na domową pizzę. Trik na genialne ciasto, smak jak z najlepszej włoskiej pizzerii
  4. Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu żony. Większość par nie ujawnia tak wiele
  5. Iwona Pavlović została blondynką. Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie
  6. Rozcięli brzuch kobiecie w ciąży, ale nie było w nim dziecka. Lekarze osłupieli i podjęli natychmiastową decyzję

Źródło: pudelek.pl

 

Poprzedni artykułKobieta latami zjadała swoje włosy. Gdy lekarz zrobił USG, nie mógł uwierzyć
Następny artykułZdjęcie chłopca i psa poruszyło świat. Spali razem w niewiarygodnym miejscu
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.