Rodzina nigdy nie mogła przewidzieć, że robiąc sobie zdjęcie w starym kinie, uchwycą coś jeszcze, coś, co w teorii nie miało prawa się tam znajdować. To zdjęcie podzieliło Internautów. Część z nich, tak jak kobieta, która zrobiła to zdjęcie, uważa, że udało się na nim uchwycić nadprzyrodzone zjawisko. 

Stare kina to miejsce takiego rodzaju, który od razu przywołuje skojarzenie z horrorem. Czy jest lepsze miejsce, na to, by przydarzyło się w nim jakiegoś rodzaju nawiedzenie, albo inna aktywność paranormalna? Wielu fanów takich teorii z pewnością oddałoby wszystko, żeby tylko mieć takie zdjęcie, jak ta rodzina.

Stare kino skrywa tajemnicę?

Idąc z trójką swoich dzieci na Gdzie jest Dory?, Emma z pewnością nie spodziewała się, takiego rozwoju wypadków. Przed filmem kobieta zrobiła sobie selfie z maluchami. To pierwszy raz, kiedy jej najmłodsza córeczka — Harper — była w kinie i jej mama chciała uwiecznić ten moment. Specjalnie upewniła się, czy za nimi nikt nie siedzi, by nie złapać w kadrze przypadkowej osoby.

Rodzina obejrzała film i zadowolona wróciła do domu. Dopiero tam kobieta postanowiła obejrzeć zrobione przed seansem zdjęcia. Wtedy coś rzuciło jej się w oczy. Po przyjrzeniu się tylnym rzędom uchwyconym na zdjęciu wyraźnie można zauważyć, że na przy jednym z foteli widać niewyraźną, pół przezroczystą postać. 

  1. Na zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni
  2. Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami

Rodzina sądzi, że to duch

Jak stwierdziła Emma, jej rodzina zazwyczaj jest sceptyczna, jeśli chodzi o kwestie nadprzyrodzone, jednak trudno jej było wzruszyć ramionami i stwierdzić, że nic nie zaszło, skoro przed oczami miała tak wyraźny dowód. Kobieta podzieliła się fotografią w mediach społecznościowych.

Bardzo szybko zarzucono jej, że w jakiś sposób edytowała zdjęcie tak, by dodać tam tę tajemniczą postać. Emma jednak twierdzi, że nie wiedziałaby nawet, jak coś takiego można zrobić. Twierdzi, że podzieliła się tym zdjęcie, mając nadzieję, że ktoś rzuci trochę światła na to, co mogło pojawić się na fotografii. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina
The Paranormal Elixir on Facebook

Widzicie tu ducha?

rodzina
The Paranormal Elixir on Facebook

Czy postać w tle wydaje się podejrzana?

rodzina
The Paranormal Elixir on Facebook

A może to tylko gra świateł?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  2. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  3. Ciasto z 3 składników w 30 minut. Prosty przepis, obłędny smak
  4. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  5. Nie żyje 12-letni chłopiec z domu dziecka. Do tragedii doprowadziła zabawka
  6. Widzowie Królowych życia kochali ją. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą

źródło: metro.co.uk

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.