Rodzina znanego aktora potwierdziła tragiczną wiadomość. Nie żyje Fred Willard, którego talent przez lata mogliśmy podziwiać w popularnych komediowych produkcjach, jak Współczesna rodzina czy Wszyscy kochają Raymonda. Podano przyczyny śmierci komika, którego w mediach społecznościowych żegnają przyjaciele, fani i gwiazdy.
 
Nie żyje Fred Willard. Wybitny amerykański aktor i komik zmarł w wieku 86 lat. Przykre informacje, jakie podał dziennik Rolling Stone, w oficjalnym oświadczeniu potwierdziła rodzina gwiazdora. Niebawem fani komika będą mogli zobaczyć na ekranie ostatnią rolę mężczyzny.
 
 
Rodzina żegna Freda Willarda
 
Fred Willard, który słynął z ról komediowych, bezczelnych postaci, zmarł 15 maja 2020 roku. Rodzina wybitego aktora podała przyczyny jego śmierci. Mężczyzna odszedł w wieku 86 lat w swoim domu w Los Angeles. Zmarł śmiercią naturalną.
 
 
 
Był w ciągłym ruchu, pracował i uszczęśliwiał nas do samego końca. Bardzo go kochaliśmy. Zawsze będziemy za nim tęsknić – powiedziała w oficjalnym oświadczeniu córka Freda Willarda, Hope Mulbarger.
Nie żyje Fred Willard
 
Fred Willard urodził się 18 września 1993 roku. Sceniczna kariera komediowego aktora rozpoczęła się pod koniec lat 50. w Nowym Jorku. Mężczyzna zagrał w wielu kultowych produkcjach jak Współczesna Rodzina, Wszyscy Kochają RaymondaAmerican Pie: Wesele czy Niezła sztuka. Fani aktora niebawem będą mogli zobaczyć jego ostatni występ w serialu Siły Kosmiczne, gdzie wcielił się w rolę Freda Nairda. 
 
Freda Willarda żegna rodzina, fani i przyjaciele. W swoim wpisie na Twitterze wybitnego komika wspominała i opłakiwała aktorka Jamie Lee Curtis.
 

Byliśmy wielkimi szczęściarzami, że mogliśmy dostać dar radości pochodzący od Freda Willarda. Jest teraz ze swoją ukochaną Mary. Dzięki za prawdziwy ból brzucha ze śmiechu pani Willard – napisała gwiazda. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:
 
rodzina
Fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Fred Willard zmarł 15 maja 2020 roku. Mężczyzna odszedł w wieku 86 lat. Rodzina aktora potwierdziła przykre informacje.

ZOBACZ TEŻ:

Poprzedni artykułDziewczynka nazwała mężczyznę spotkanego w sklepie „starym”. Zareagował natychmiast, a matka aż zamarła
Następny artykułNajlepsze słodycze od naszych sąsiadów. Na samo wspomnienie czuć smak
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.