Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje mężczyzna, który oskarżył Kevina Spacey’ego. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo
Martyna Derdak
Martyna Derdak 26.12.2019 14:05

Nie żyje mężczyzna, który oskarżył Kevina Spacey’ego. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo

facebook.com/AriBehnOfficial/

Samobójstwo członka rodziny królewskiej było wielkim ciosem dla wielu jego fanów. Pisarz był między innymi rzekomą ofiarą Kevina Spacey’ego. Kondolencjom nie było końca.

Ari Behn został pożegnany przez norweską rodzinę królewską w oficjalnym oświadczeniu. Przez 14 lat był mężem księżniczki Marty Ludwiki. To wielka strata dla wszystkich jego fanów.

Ari Behn: samobójstwo

W ostatnim czasie media obiegła informacja o śmierci norweskiego dramaturga, a zarazem pisarza. Rodzina królewska, której był częścią, postanowiła wydać w tej sprawie oficjalne oświadczenie, w którym zaznaczyli, jak bliski ich sercu był Ari Behn. Śmierć artysty jest dla nich ogromną stratą.

-Z wielkim smutkiem informujemy, że królowa i ja otrzymaliśmy wiadomość o śmierci Ari Behna. Ari jest ważną częścią naszej rodziny od wielu lat i mamy ciepłe, miłe wspomnienia o nim- napisał król Norwegii Harald V.

W sprawie zabrał głos, także Geir Hakonsund, ktory był menadżerem pisarza. Według niego 47-latek popełnił samobójstwo. Do bliskich mężczyzny z kondolencjami zwróciła się również Erna Solberg, czyli premier Norwegii.

-Chcę złożyć najszczersze kondolencje rodzinie tragicznie zmarłego Ari Behna. Kieruje swoje myśli do wszystkich, którzy go kochali- napisała.

Kim był Ari Behn?

Ari Behn urodził się 30 września 1972 roku w Dani. Mężczyzna był jednym z najpopularniejszych pisarzy i dramaturgów. Studiował historię i religię na Uniwersytecie w Oslo. Za jego debiut uznaje się Trist som faen, czyli zbiór opowiadań z 1999 roku.

Artysta poślubił norweską księżniczkę Martę Ludwikę 4 maja 2002 roku. Para doczekała się, także trzech córek. Niestety, ich małżeństwo nie trwało zbyt długo. W 2016 roku postanowili ostatecznie zakończyć swój związek.

Ari Behn oskarżył Kevina Spacey’ego o molestowanie seksualne. Na ten odważny krok zdecydował się podczas wywiadu na antenie radia P4. Według niego wydarzyło się to podczas ceremonii wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla. To właśnie wtedy doszło między mężczyznami do miłej pogawędki, która zakończyła się dotknięciem przez aktora krocza rozmówcy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

samobójstwo

Znany pisarz popełnił samobójstwo.

samobójstwo

Ari Behn oskarżył znanego aktora o molestowanie seksualne.

samobójstwo

Artystę pożegnała między innymi rodzina królewska.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  3. Kupiła w sieciówce sukienkę, która zaczęła brzydko pachnieć. Odkryła przyczynę
  4. 33-latka postawiła ojca przed sądem, bo przestał jej płacić kieszonkowe. Wyrok zwala z nóg
  5. 2-letnia córka znanej gwiazdy dostała luksusowy dom. Taki prezent sprawiła jej babcia
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródło: viva.pl, kultura.onet.pl.