Media dowiedziały się o tragicznej śmierci Krzysztofa z programu „Rolnik szuka żony” dopiero kilka dni po fakcie. Gdy jednak już ta informacja obiegła kraj, wszyscy zaczęli się interesować losem Bogusi, poczciwej żony mężczyzny, która udziałem w programie zaskarbiła sobie sympatię wszystkich widzów.

Według dotychczasowych informacji, którymi dysponowały media, uczestniczka programu przebywała wraz z dziećmi Krzysztofa z poprzedniego małżeństwa. Jak udało się ustalić portalowi „Goniec”, teraz jest już gdzie indziej.

„Rolnik szuka żony”: Gdzie jest Bogusia?

Według różnych, medialnych źródeł Bogusia miała tuż po śmierci męża przez kilka dni przebywać jeszcze w jego gospodarstwie, praktycznie się stamtąd nie ruszając. Później jednak przeniosła się podobno do domu dzieci męża. Widocznie i tam nie czuła się wystarczająco dobrze, ponieważ według wieści sąsiadów, których podpytał się wyżej wspomniany portal, Bogusia opuściła i ten dom. Gdzie wobec tego pojechała? Rzekomo wybrała się do Warszawy.

Nie ma wątpliwości, że uczestniczka show przeżywa obecnie nie lada tragedię. Wydawało się bowiem, że program będzie początkiem szczęśliwego etapu w jej życiu. Ona i Krzysztof zdecydowanie najlepiej się rozumieli i szybko zaskarbili sobie sympatię widzów. Bogusia bardzo chciała ułożyć sobie z mężczyzną życie, pomimo jego choroby.

Wiedziała bowiem, że Krzysztof zmaga się z depresją. Obydwoje wierzyli jednak, że towarzystwo kobiety nieco pomoże uczestnikowi z jego bolączkami. Właśnie dlatego wzięli ślub jeszcze przed końcem emisji sezonu, w którym występowali. Niestety, okazało się, że i to nie wystarczyło. Jeszcze w trakcie kręcenia programu obydwoje dawali sygnały, że nie wszystko układa się po ich myśli.

Kamery nagrały ich, jak w milczeniu siedzieli nad jeziorem. Krzysztof opowiadał wówczas, że para miewa trudniejsze momenty, ale naprawdę starają się jakoś je rozwiązywać, bo bardzo im na tym zależy. Również Bogusia mówiła, że nie jest jej łatwo, ale była dobrej nadziei.

Reporterzy serwisu Goniec.pl dotarli do sąsiadów domostwa, w którym mieszkali Bogusia i Krzysztof. Z relacji jednego z mieszkańców wynika, że żona śp. uczestnika programu „Rolnik szuka żony” postanowiła wyjechać do Warszawy.

Na terenie miejscowości Świętajno, w której to odbył się pogrzeb mężczyzny, uzyskaliśmy informację na temat tego, gdzie obecnie znajduje się jego ukochana i dzieci – słyszymy w materiale przygotowanym przez Goniec.pl

Jeden z mieszkańców reporterom serwisu powiedział, gdzie obecnie znajduje się Bogusia.

– Pożegnała się i pojechała do Warszawy. Zostawiła wszystko – stwierdził mężczyzna do mikrofonu. Cały materiał Gońca obejrzysz poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin na ostatniej prostej przed porodem. Próbuje go przyspieszyć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Źródło: Goniec.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl