Sekcja zwłok 3,5-letniego Kacperka z Nowogrodźca ujawniła szczegóły śmierci. Z najnowszych informacji wynika, że chłopiec najprawdopodobniej zmarł na skutek utonięcia. Na jego ciele nie zlokalizowano żadnych dodatkowych obrażeń. Kacperek prawdopodobnie wpadł do rzeki Kwisy i się utopił. Informację przekazała Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze. 

9 maja z rzeki Kwisy wyłowiono ciało małego Kacperka. Zaraz po tym, w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu, została przeprowadzona sekcja zwłok małego chłopca. Jak podaje Polsat News, według Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Kacperek zmarł na skutek utonięcia. 

Sekcja zwłok 3,5-letniego Kacperka 

Dwa dni temu odnaleziono ciało małego Kacperka, który zaginął nieopodal rzeki Kwisy. Od początku przewidywano, że chłopiec niezauważony wpadł do wspomnianej rzeki. Wynik sekcji zwłok, przeprowadzonej przez Zakład Medycyny Sądowej we Wrocławiu wykazał, co było bezpośrednią przyczyną śmierci chłopca.

Ze wstępnej opinii przekazanej przez biegłych wynika, że zgon chłopca nastąpił najprawdopodobniej na skutek utonięcia. Nie stwierdzono obrażeń, które mogłyby wskazywać na inną przyczynę śmierci lub udział osób trzecich – informuje Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, jak podaje Polsat News. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Odwołali ci wakacje? Ile będziesz czekać na zwrot pieniędzy? Ogromna zmiana, nieprędko je odzyskasz
  2. Watykan przez lata ukrywał prawdę o drugim zamachu na Jana Pawła II. Właśnie wyszła na jaw, wierni zaleją się łzami
  3. Gdzie Polacy będą mogli pojechać na wakacje 2020? Wiceminister rozwoju wymienił kraje

Opinia końcowa nie jest jeszcze znana

Śledztwo w sprawie śmierci 3,5-letniego Kacperka wciąż trwa. Opinia końcowa zostanie wydana przez biegłych, dopiero po ostatecznym zakończeniu śledztwa. Sprawa Kacperka trwa od 27 kwietnia, czyli od dnia kiedy chłopiec zaginął, będąc pod opieką swojego ojca. 

-Ojciec w trakcie przesłuchania wyjaśniał, że stracił dziecko z oczu. Gdy nie mógł go odnaleźć, zawiadomił policję. Był pod wpływem alkoholu, badanie potwierdziło zawartość 0,7 promila – przekazała oficer prasowa policji Anna Kublik-Rościszewska, jak podaje Polsat News. 

Rafał B. ojciec Kacperka, usłyszał zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Niebawem poznamy ostateczną opinię w tej sprawie, która ukaże się po dokonaniu wnikliwej analizy biegłych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sekcja zwłok
Fot. fakt.pl

Sekcja zwłok wykazała, że Kacperek zmarł w wyniku utonięcia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
  2. Polski podróżnik ma objawy koronawirusa. Jest w najbardziej zagrożonym terenie, wyjawił wszystkie szczegóły
  3. Dramat Katarzyny Skrzyneckiej. Nie żyje najbliższa jej osoba, miała koronawirusa
  4. W lipcu czeka Polaków przykra niespodzianka. Nadchodzi wiadomość, która zmieni życie wielu
  5. Michał Wiśniewski uderzył syna? Nagranie trafiło do sieci, słychać na nim: „Nie bij już tato”
  6. Pierwszy przypadek COVID-19 w Sejmie. Czy wicemarszałek może być zakażony?

Źródło: polsatnews.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.