Sławomir oszukał wszystkich! Niedawno chwalił się, że mimo dużych zarobków i zawrotnej kariery, nadal pozostał tym samym skromnym człowiekiem, co kiedyś. Na dowód pokazał swój samochód warty zaledwie kilka tysięcy złotych. Teraz okazuje się, że tak naprawdę jeździ luksusowym audi.

Sławomir Zapała jest jedną z największych gwiazd disco polo. Na sylwestrowym koncercie w Zakopanem swoim występem przyćmił nawet Zenka Martyniuka. Jeszcze dzisiaj informowaliśmy, że popularny piosenkarz jeździ skromnym Golfem 3… Na jaw wyszły jednak nowe fakty.

ZOBACZ TEŻ: Sławomir zarabia miliony, a jakie ma auto? Będziecie zaskoczeni

Zarobki Sławomira

Artysta nie może też narzekać na swoje zarobki. Jak podaje Gazeta Wyborcza, za jeden koncert dostaje ponad 125 tysięcy złotych. Eksperci donoszą, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, to gwiazda może zarobić w tym roku nawet 8,5 miliona złotych.

Sławomir oszukał fanów

Muzyk lubi podkreślać, że mimo dużych zarobków i zawrotnej kariery, woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. Dowodem na to miało być zdjęcie jego samochodu. Piosenkarz pozuje ze swoją żoną na tle… Golfa 3. Fani gwiazdy byli pozytywnie zaskoczeni wyborem auta i doceniali skromność artysty.

Niestety, jak donosi Fakt, była to jedna wielka manipulacja. Tabloid obnaża w artykule kłamstwo Sławomira:

– Sławomirze, zawiodłeś nas. Nawet nie wiesz jak bardzo – rozpoczyna ponuro tabloid. Okazuje się, że nas wkręcałeś, ty kłamczuszku jeden! Wierzyliśmy, kiedy mówiłeś, ze 20-letni volkswagen golf trójka to twój ukochany samochód. Kibicowaliśmy ci, gdy wbrew zdrowemu rozsądkowi twierdziłeś, że będziesz imponował nim kobietom. Wyobraź sobie, jak musieliśmy być rozczarowani kiedy dowiedzieliśmy się, że tak naprawdę jeździsz wartym kilkadziesiąt tysięcy złotych luksusowym audi Q7, którego ostatnio tankowałeś pod osłoną nocy na stacji w Krakowie…. Oj, nieładnie! – czytamy. 

wikipedia.com

ZOBACZ TEŻ: Wypadek najsłynniejszego lekarza gwiazd! Polała się krew, ma połamane zęby (FOTO)

Źródło: fakt.pl

Zobacz zdjęcia:

nbsp;