Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Justyna mocno przesadziła. Rozwścieczyła fanów swoim zachowaniem
Michał Fitz
Michał Fitz 04.11.2022 21:26

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Justyna mocno przesadziła. Rozwścieczyła fanów swoim zachowaniem

Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. instagram.com/malamizii

Justyna i Przemek są jedną z par obecnie trwającej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Choć widać po nich, że chcieliby ułożyć sobie życie, ciągle wychodzą jakieś kwestie, które mogą im to utrudnić. Telewidzowie twierdzą, że sprawę komplikuje Justyna.

Można to wywnioskować z komentarzy pod fragmentami odcinków, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych programu. Niektórzy wręcz sugerują, by Przemek uciekał jak najszybciej.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Co widzowie zarzucają Justynie?

Warto zaznaczyć, że Justyna wcale nie podpadła telewidzom jednym, konkretnym tekstem czy zachowaniem. Ci regularnie znajdują kwestie, które im w niej nie pasują. Ostatnio chociażby wypunktowano fakt, że ta nie zamierzała oprowadzać swojego męża po Warszawie, choć ten, gdy Justyna go odwiedziła, zabrał ją na bilard i chciał jakoś zająć czas. Uczestniczka jednak nie planowała go specjalnie zabawiać.

Wypadałoby go zabrać gdzieś, postarać się, coś dla niego zorganizować, jak on dla niej bilardpisze jeden z internautów.

– Nie zabrała go w stolicy na żadną atrakcję, porażka — wtóruje kolejna widzka.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Justyna to materialistka?

Widzowie programu „Ślub do pierwszego wejrzenia” regularnie zarzucają Justynie także bycie materialistką. Ta bowiem raz na jakiś czas rozpoczyna temat pieniędzy. Często stara się to robić w żartach, ale w opinii widzów wcale tak nie jest, bo według nich uczestniczka zupełnie poważnie myśli tylko o pieniądzach.

Ona jest straszna, materialistka masakryczna stwierdza stanowczo kolejna internautka.

– Ciągle o pieniądzach gada — zauważa następna komentująca osoba.

– Ona w kółko mówi o kasie. Niestety, ale zachowuje się jak materialistka — brzmi jeszcze jedna z wielu podobnych opinii.

W sekcji komentarzy można znaleźć też mnóstwo wiadomości, w których internauci wprost apelują do Przemka, by ten przed podjęciem decyzji o kontynuowaniu małżeństwa poważnie się zastanowił, bo w ten związek nie powinien się pchać. Niedługo przekonamy się, czy uczestnik wyszedł z podobnego założenia co widzowie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Żona Rutkowskiego i znicze warte kilka tysięcy wywołały falę śmiechu w sieci. Nagranie z jej udziałem zostało przerobione