Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ,,Ślub od pierwszego wejrzenia”: Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Kamila i Izy. Jeden szczegół zdradza wszystko
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 20.05.2021 18:24

,,Ślub od pierwszego wejrzenia”: Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Kamila i Izy. Jeden szczegół zdradza wszystko

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza i Kamil
screen youtube.com/ TVN7

W internecie pojawiły się nowe informacje dotyczące małżeństwa Kamila i Izy z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Czujni internauci dostrzegli szczegół, który zdradza wszystko.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” wzbudza duże kontrowersje od swojej pierwszej edycji. W końcu uczestnicy biorący udział w show stacji TVN przed zawarciem małżeństwa w ogóle się nie znają.

Co więcej, wielu widzów ma wątpliwości co do tego, czy osoby odpowiedzialne za dobieranie uczestników faktycznie kierują się preferencjami przyszłych małżonków, czy też zależy im tylko na wzbudzeniu emocji u widza. Na początku nowej edycji jedna z par szczególnie nie przypadła widzom do gustu. Chodzi dokładniej o Izę oraz Kamila.

Iza i Kamil ze „Ślub od pierwszego wejrzenia” są dalej razem?

Wszystko dlatego, że według niektórych widzów starsza o 5 lat Iza będzie się starała matkować Kamilowi. Jednak z każdym odcinkiem mogliśmy widzieć na własne oczy, że pomiędzy uczestnikami zaczęła się pojawiać prawdziwa więź.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co prawda 5. edycja programu jeszcze trwa i nie wiadomo czy Iza i Kamil postanowią ze sobą zostać, to spostrzegawczy internauci dostrzegli pewien szczegół, który zdradza bardzo dużo.

Chodzi dokładniej o InstaStory, które zamieścił Kamil. Widać na nim wyraźnie, że mężczyzna ma wciąż założoną obrączkę, co mogłoby oznaczać, że jego małżeństwo z Izą faktycznie trwa i para nadal jest razem.

Oczywiście nagranie szybko zniknęło z internetu, jednak wielu internautów uwieczniło jego fragmenty w postaci zdjęć.

Bez wątpienia jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów Kamila i Izy, a trzeba przyznać, że z każdym odcinkiem programu ich liczba rośnie.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

  1. Lekarze alarmują. Ogromna fala zachorowań na nowotwory
  2. ,,Rolnicy. Podlasie”: Dumny Andrzej przekazał wspaniałą wiadomość. Długo czekał, w końcu mógł się pochwalić
  3. Wyszło na jaw, co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz. Córka nie może nic zrobić

Źródło: telemagazyn.pl