W programie Ślub od pierwszego wejrzenia odnotowano pierwszy kryzys. Iza i Kamil mają za sobą trudne momenty, polały się nawet łzy. Iza nie kryła narastających w niej emocji. 

Trwa piąta edycja programu Ślub od pierwszego wejrzenia i pozostało już niewiele czasu do podjęcia ostatecznej decyzji. Niestety, jedna z par przeżywa kryzys. W 11. odcinku programu Iza i Kamil nie będą mogli przez moment dojść do porozumienia.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza i Kamil 

11. odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia jest już dostępny na platformie Player. Fani mogą zatem już zobaczyć, jak potoczą się losy bohaterów ulubionego programu TVN. 

Niestety, osoby kibicujące Izie i Kamilowi mogą się zawieść, ponieważ para doświadczyła pierwszego kryzysu. W programie widać wyraźnie, że Iza z niewiadomego powodu zdenerwowała się na Kamila. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Później para wybiera się na kolację, aby dojść do porozumienia i wyjaśnić sobie wszystkie sprawy. Podczas rozmowy z ust Izy padają takie oto słowa: 

Coś się gdzieś zepsuło. […] Ty po prostu nie kontrolujesz, co ty mówisz. Trzeba się kontrolować, my już nie mamy po 15 lat – podsumowała Iza. 

Z rozmowy wywnioskować można, że Kamil zrozumiał swój błąd:

Troszeczkę przesadziłem. Powiedziałem kilka głupich rzeczy. Przez to Iza się zamknęła na mnie. […] Była sytuacja u mojej siostry, zażartowałem głupio do kolegi, myślałem, że ten żart wyjdzie fajnie, śmiesznie, a wyszedł głupio. Potem była druga rzecz i zrobił się między nami kwas – wyznał Kamil. 

W dalszej części Iza próbowała wytłumaczyć swoje emocjonalne podejście i to, dlaczego zareagowała akurat w ten sposób: 

-Jest to spowodowane moimi przeżyciami i też nie jestem w stanie tego przeskoczyć. Bo wielokrotnie zostałam oszukana, zdradzona, wykorzystana. I nie możesz się dziwić – powiedziała na koniec. 

Myślicie, że małżeństwo Izy i Kamila przetrwa? My będziemy kibicować im do samego końca. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Player/ Ślub od pierwszego wejrzenia 

 

Poprzedni artykułPaulina Krupińska nagrywała wideo, kiedy nagle wparował jej mąż. Skutecznie jej przeszkodził
Następny artykułPamiętacie Adę Szulc z X-Factora? Niewiarygodne, jak teraz wygląda była rywalka Michała Szpaka
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.