Lelum.pl

fot. KAPIF

Smutek Ewy Farnej, usłyszała wyzwiska o wyglądzie. "Jak dwa tiry, jak ponton z ośmioma brodami"

7 Lutego 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka
Ewa Farna otwarcie opowiada o ciałopozytywności i zachęca inne kobiety do pokochania swojego ciała. Wokalistka jakiś czas temu powróciła pamięcią do przykrych wspomnieć i zdradziła, jakie komentarze na temat swojej figury czytała w sieci.

Gwiazda była nazywa przez hejterów w naprawdę okrutny sposób.

Ewa Farna zaatakowana z powodu swojej figury

Piosenkarka nie ukrywa, że już od wielu lat słyszy różne komentarze na temat swojego wyglądu. Swoją karierę wokalną zaczynała w wieku nastoletnim, kiedy jej ciało gwałtownie się zmieniało, a tego nie potrafili zaakceptować internauci.

Z tego też powodu Ewa Farna była ofiarą hejtu i licznych wulgarnych komentarzy pod swoim adresem, w którym ludzie krytykowali jej sylwetkę.

-W najbardziej wrażliwym momencie życia czytałam, że wyglądam jak dwa tiry, jestem pontonem z ośmioma brodami... Wielokrotnie zastanawiałam się, czy ci, którzy wymyślają te straszne, krzywdzące nagłówki, zdają sobie sprawę, że po drugiej stronie jest żywy, myślący i czujący człowiek. Byłam nastolatką, moje ciało maksymalnie się zmieniało, przeistaczało z dziewczynki w kobietę, rosły mi piersi, tyłek, musiałam od nowa budować relację ze sobą i swoim wyglądem - opowiedziała wokalistka podczas wywiadu z magazynem “Wysokie Obcasy”.

Andrzej z Plutycz

"Rolnicy. Podlasie": kolejna prośba Andrzeja o pomoc rozgniewała fanów

CZYTAJ DALEJ
Sanatorium miłości, Ilona Felicjańska

Zarzucają pięknej uczestniczce "Sanatorium miłości", że uwiodła męża Ilonie Felicjańskiej

CZYTAJ DALEJ

Ewa Farna szczerze o poprawianiu swojego wyglądu

Gwiazda wypowiedziała się również na temat poprawiania swoich zdjęć i stosowania różnego rodzaju programów upiększających, typu Photoshop. Jak sama mówi, zależy jej na tym, aby fani widzieli ją taką, jaka jest w rzeczywistości, dlatego unika używania tego typu zabiegów.

Nie ukrywa jednak, że często spotykała się z zarzutami na temat poprawiania swojej sylwetki w sieci. Podkreśla też, że nie zgadza się, gdy to profesjonaliści proponują jej tego rodzaju ulepszanie fotografii.

-Nie zgadzam się na poprawianie rysów twarzy, zwężanie talii czy robienie jeszcze czegoś innego, co powoduje, że mój wizerunek przestaje mieć cokolwiek wspólnego z tym, jak wyglądam naprawdę. Co jakiś czas słyszę: "Zrobimy ci dobrze", ale dopóki ktoś nie przesadzi, nie nastawiam się źle. Interweniuję, jeżeli jestem tak poprawiona, że nie poznaję siebie, mam na brzuchu kaloryfer albo brakuje mi nogi - wyznała artystka.

 

Ewa Farna o ciałopozytywności. Zachęca kobiety do pokochania swojego ciała

Obecnie piosenkarka jest żywo zaangażowana w szerzenie nurtu ciałopozytywizmu, który ma na celu przywrócenie ludziom pewności siebie i udowodnienie, że każde ciało, niezależnie od jego wymiarów i kształtów, jest naprawdę piękne i jedyne w swoim rodzaju.

O tym też opowiedziała w swoim teledysku do piosenki “Ciało”, w którym pojawiły się kobiety z dumą prezentujące swoje wdzięki i niewstydzące się własnego wyglądu.

-Ciąża nauczyła mnie ogromnego szacunku do ciała. Dziękowałam za to, jakie jest, że jest zdrowe, i przepraszałam, że kiedykolwiek mogło mi wpaść do głowy, żeby w nie zwątpić, bo inni mówili, że nie jest idealne - opowiedziała Ewa Farna.

Karol Strasburger

Młoda żona podsumowała małżeństwo z Karolem Strasburgerem. Gwiazdora Familiady mogą zdziwić jej słowa

CZYTAJ DALEJ
Biedronka

Szaleństwo w Biedronce. 6 różnych, cennych produktów za darmo, prosty warunek

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

ewa farnaciałopozytywność

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Hospitalizacja Marty Kubackiej. Golcowie zamieścili w sieci poruszający wpis
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czeski piłkarz porównał Roberta Lewandowskiego z Dudą. Użył zdumiewających słów
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Katarzyna Cichopek 12 lat temu była u Kuby Wojewódzkiego. Słowa, które wtedy wypowiedziała wiele wyjaśniają
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Wojciech Glanc przewiduje rozpad jednego z najgłośniejszych małżeństw. Para właśnie spodziewa się dziecka
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]