Nie żyje Bob Saget – amerykański aktor i komik, znany przede wszystkim z roli w sitcomie „Pełna chata”. Ciało artysty zostało znalezione w jednym z hoteli na Florydzie, o czym poinformowały lokalne służby. Miał 65 lat.

Bob Saget nie żyje

Biuro szeryfa w hrabstwie Orange (w stanie Kalifornia) przekazało wiadomość o śmierci aktora za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak poinformowano, służby wezwano na miejsce w związku z „nieodpowiadającym gościem hotelowego pokoju”.

– Mężczyzna został zidentyfikowany jako Robert Saget i uznany za zmarłego na miejscu. W tym przypadku detektywi nie znaleźli żadnych śladów przestępstwa – podano.

Tragiczne doniesienia potwierdzili także bliscy Sageta w oświadczeniu, które zacytowała telewizja BBC.

Był dla nas wszystkim i chcemy, żebyście wiedzieli, że bardzo kochał swoich fanów, kochał występować na żywo i łączyć śmiechem ludzi ze wszystkich środowisk – napisano.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Bob Saget znany był przede wszystkim dzięki roli Danny’ego Tannera w serialu komediowym „Pełna chata” (emitowanym w latach 1987-1995).

Był także narratorem w kultowym „Jak poznałem waszą matkę” oraz wcielił się w samego siebie w serialu „Ekipa”. Wystąpił także w „Wychować tatę” oraz Dziadku z przypadku”, „Louie” i „Shameless – Niepokorni”.

Przyczyna śmierci artysty pozostaje nieznana.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kobieta w „Pytaniu na śniadanie” nagle zaczęła apelować do rządu. Wszystko poszło na żywo
  2. Wyszło na jaw, dlaczego Lewandowska nie zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu. Niesłychane wieści

Redaktor