Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Studia nie są dla Julii Wieniawy priorytetem. „To nie jest najważniejsza rzecz w życiu”
Marta Kulik
Marta Kulik 25.09.2019 15:24

Studia nie są dla Julii Wieniawy priorytetem. „To nie jest najważniejsza rzecz w życiu”

studia
instagram.com/juliawieniawa

Studia nie są dla Julii Wieniawy priorytetem. Gwiazda ma już dość pytań na temat jej edukacji: Dajcie mi spokój. To nie jest najważniejsza rzecz w życiu — mówiła w rozmowie z Plejadą.

Większość osób tuż po maturze lub po rocznej przerwie w nauce, decyduje się na studia. Tą drogą nie poszła Julia Wieniawa, która skończyła liceum dwa lata temu i wciąż woli pracować, niż pójść do szkoły aktorskiej, o której marzy od dawna.

Julia Wieniawa: studia

Julia Wieniawa jako nastolatka zaczęła swoją karierę, a po maturze nie miała czasu, żeby iść na studia, bo bywały tygodnie, w ciągu których nawet siedem dni spędzała w pracy. 20-letnia gwiazda stale spotyka się z pytaniami na temat jej edukacji, co zaczyna ją irytować.

Te studia kiedyś zrobię. Ja mam taki plan, ale dajcie mi spokój z tymi studiami! To naprawdę nie jest najważniejsza rzecz w życiu. Uważam, że okres studiowania jest wartościowym czasem, który trzeba dobrze wykorzystać, dlatego nie chcę na nie iść w momencie peakującym dla mnie, bo nie mogłabym się na nich skupić w 100 procentach — mówiła w rozmowie z Plejadą.

studia

To nie pierwszy raz, gdy Julia ostro wypowiedziała się na temat studiów. Niedawno media informowały, że 20-latka nie chce iść na studia, bo nie chce rezygnować ze sławy, a szkoła aktorska wymaga wycofania się z filmów i seriali na pewien czas. Gwiazda wyjaśniała, że nie chodzi o popularność, a o pracę, która daje jej dużo satysfakcji i pozwala na samodzielne życie.

Ile zarabia Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa zarabia znacznie więcej niż jej rówieśniczki. Gwiazda współpracuje z wieloma markami, występuje w filmach i serialach oraz nagrywa własne piosenki. Według doniesień mediów 20-latka zarobiła już pierwszy milion i stara się rozsądnie dysponować majątkiem, między innymi inwestując w nieruchomości.

studia

Jak podaje viva.pl, za jeden dzień zdjęciowy na planie serialu Zawsze warto Julia dostaje 5 tysięcy złotych. Za samo pojawienie się na ściance gwiazda ma życzyć sobie 20 tysięcy złotych, a pojedyncze wpisy reklamowe na Instagramie to także zarobek kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ile Julia Wieniawa zarabia na reklamach? Według ustaleń portalu pudelek.pl, za reklamę butów aktorka otrzymała nawet 600 tysięcy złotych, a promowanie ubrań sportowych przyniosło jej 750 tysięcy złotych. Jak podaje Super Express, od pewnego czasu gwiazda zaczyna rozmowy, dopiero gdy może zarobić co najmniej pół miliona złotych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ananasy masowo wycofywane. GIS ostrzega przed ich jedzeniem
  2. Rodzice wstydzili się swojej chorej córki. Dziadek postanowił, że to on się nią zajmie i otoczy miłością
  3. Ciąża czy niefortunna kreacja? Barbara Kurdej-Szatan pokazała zaokrąglony brzuszek na ściance
  4. Agata Duda zadaje szyku w USA. Pokazała się w dwóch wystrzałowych kreacjach i podkreśliła długie nogi
  5. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  6. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata

Źródła: Super Express, pudelek.pl, viva.pl