Jessica Mercedes znana w internecie jako Jemerced, to jedna z topowych modowych influencerek w Polsce. Jej styl został doceniony przez pisma modowe w Polsce i za granicą. Jessica miała nawet swoją sesję zdjęciową do Vogue Russia. Teraz pod lupę wzięliśmy jej aktualny styl, możemy być dumni?

Jessica urodziła się w Niemczech, ale wychowała i przez większość życia mieszkała w Poznaniu. Od kilku lat wynajmuję mieszkanie w Warszawie, a ostatnio na jej kanale YouTube mogliśmy cieszyć się razem z nią, kupnem spektakularnego mieszkania.

Jemerced powstało w 2010 roku, gdy blogerka była jeszcze w liceum. Od tego czasu minęło 8 lat, a blogerka i jej biznes niesamowicie się rozwinęły. Bez żadnych wątpliwości możemy powiedzieć, że dziś Jessica jest jedną z najważniejszych blogerek modowych w Polsce.

W 2017 roku, swoją premierę miała jej marka odzieżowa MOIESS. W sklepie online możemy kupić starannie zaprojektowane stroje kąpielowe, które według założycielki odpowiednie są do wszystkich rodzajów figur.

Teraz Jessice możemy podziwiać na najnowszej okładce magazynu InStyle Polska.

Styl Gwiazdy – Jessica Mercedes

Przyjdźmy jednak do głównego tematu naszego artykułu – do stylu. Jessica jako jedna z najlepiej ubranych kobiet w Polsce, może pochwalić się wieloma nagrodami m.in. w 2016 odebrała nagrodę „Kobieta Roku” w kategorii „Fashion Icon” według magazynu Glamour.

Jej styl doceniany jest na całym świecie, a jej modowe stylizacje mogliśmy oglądać w większości Vogue’ów online. Była bohaterką wielu okładek m.in. Glamour, Joy, Hot Moda i Viva. Zobaczcie zdjęcia, jak oceniacie styl? Według nas jest bardzo światowo:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Styl Gwiazd – Julia Wieniawa
  2. Hity i kity na lato 2018! Zobacz, co powinnaś mieć w szafie i co powinnaś… wyrzucić
  3. W paski, czy w grochy. Modne wzory 2018
  4. Ile zarabia Beata Kozidrak? Niewiarygodne!