Sylwia Bomba kiedyś wyglądała zupełnie inaczej niż dziś. Influencerka, która stała się rozpoznawalna dzięki hitowi TTV Gogglebox. Przed telewizorem nie zawsze prezentowała się tak nieskazitelnie, jak obecnie. Mam zdjęcia sprzed jej metamorfozy, aż ciężko ją rozpoznać!

Uczestniczka Gogglebox przeszła naprawdę długą drogę. Choć dziś prezentuje się jako pewna siebie, zadowolona ze swojego wyglądu kobieta, nie zawsze tak było. Zdradziła, co popchnęło ją do utraty wagi i w jaki sposób udało jej się dojść do sylwetki, którą cieszy się obecnie. Okazało się też, że jej wygląd przez długi czas wiązał się z chorobą, o której nie miała pojęcia.

Sylwia Bomba kiedyś

Sylwia Bomba dziś bryluje w mediach społecznościowych jako uczestniczka Gogglebox, która jest w programie od samego początku. Widzowie zakochali się w niej i wiernie śledzą poczynania gwiazdy TTV na jej Instagramie.

Jednak na początku nadawania programu Bomba nie wyglądała tak jak dziś. Bez wstydu mówi o tym, że kiedyś była dużo grubsza, zresztą inaczej wyglądała gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy ją w Gogglebox.

– Jak ja siebie zobaczyłam pierwszy raz na tej białej kanapie, że zajmuję pół kanapy, to było jak zderzenie ze ścianą – opowiedziała w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

  1. Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego się spełniła? Ciarki przechodzą na samą myśl, co będzie następne?
  2. Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka przeżyła coś znacznie gorszego, polały się łzy

Sylwia Bomba: jak schudła?

Gwiazda przyznaje, że proces utraty wagi nie był łatwy, a efekty zobaczyła dopiero po dwóch latach. Kiedy na początku zaczęła biegać, stosować diety i ćwiczyć, jej waga wcale nie ruszyła z miejsca. Dopiero wtedy okazało się, że Sylwia Bomba cierpi na insulinooporność – i zamiast chudnąć, tyła.

Nauczona życiem, zaleca więc, by proces utraty wagi powinien zacząć się od badań. Dopiero dzięki wykryciu swojej przypadłości, mogła dostosować dietę pod siebie tak, by w końcu zobaczyć efekty. Jak schudła Sylwia Bomba? Przestała jeść chleb, ograniczyła się do 5 posiłków dziennie i zaczęła ćwiczyć. Swoją podróż szczegółowo opisuje w swoim e-booku Jak schudłam 30 kg. Sylwia Bomba pamiętnik. 

Sami spójrzcie, jak bardzo się zmieniła. Na poniższym zdjęciu gwiazda ma 18 lat i wygląda jak inna osoba!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sylwia bomba
fot. instagram.com/sylwiabomba/

Sylwia Bomba bardzo przyłożyła się do pracy nad swoją sylwetką.

sylwia bomba
fot. instagram.com/sylwiabomba/

Dziś wygląda tak jak po prawej, jednak na zdjęciach sprzed lat ciężko ją poznać.

sylwia bomba
fot. instagram.com/sylwiabomba/

– Głównie uczyłam się zajadając czekoladę (tak, tak byłam kujonką), a na zdjęciu po prawej z lipca zeszłego roku mialam 32 lata i byłam w 5 miesiącu ciąży – podpisała to zdjęcie gwiazda. Dacie wiarę, że to ta sama osoba?

ZOBACZ TEŻ:

 

 

Poprzedni artykułPołożyła dziecko na przewijaku, po chwili rozległ się krzyk. Gdy poznała prawdę, zamarła
Następny artykułŚmierć córki odcisnęła na niej piętno. Wiemy, jak dziś żyje Ewa Bem
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.