Sylwia Bomba dokonała spektakularnej przemiany swojego wyglądu, o czym niejednokrotnie mówiła, zarówno przed kamerami, jak i za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu. Teraz do sieci trafiło jej zdjęcie sprzed 10 lat, na którym prezentuje się zupełnie inaczej niż obecnie. Trzeba przyznać, że jej wygląd zmienił się diametralnie. 

Gwiazda programu Gogglebox pochwaliła się swoim fanom fotografią sprzed 10 lat. Sylwia Bomba pokazała zestawienie dwóch zdjęć, po lewej stronie jest ona jako młodziutka 22-latka, natomiast po prawej widzimy dojrzałą 35-letnią gwiazdę. Różnica jest kolosalna, jej fani również to docenili. 

Sylwia Bomba kiedyś 

Sylwia Bomba za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Instagramie opublikowała zestawienie dwóch zdjęć, na jednym z nich widzimy młodziutką gwiazdę w wieku 22 lat. Sylwia Bomba kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. 

Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że jej obecny wyglądał to efekt wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Z natury ma tendencję do tycia, co nie ułatwia, utrzymała idealnej sylwetki. Na opublikowanym zdjęciu wyraźnie widać, jak bardzo zmieniło się jej ciało na przestrzeni dekady. 

Sylwia Bomba 10 lat temu była zdecydowanie pulchniejsza. Jej twarz była wyraźnie zaokrąglona. Mimo tego nie brakowało na niej olśniewającego uśmiechu. Oprócz sylwetki gwiazda zmieniła również sposób ubierania się i fryzurę. 

Na zdjęciu sprzed 10 lat ma krótsze włosy. Tę fryzurę można przyrównać do tak zwanego long bob’a. Kolor jednak pozostał ten sam, Sylwia Bomba niezmiennie czarowała ciemnymi pasmami, które idealnie współgrają z jej karnacją. 

Sylwia Bomba: metamorfoza

Fani Sylwii Bomby od razu zwrócili uwagę na wielką przemianę, jaka dokonała się w jej wyglądzie. Pod zdjęciem zasypali ją pochlebnymi komentarzami, „Teraz wyglądasz młodziej. Piękna przemiana”, „Sylwia, jesteś mega motywacją”, „Absolutnie jak wino”.

Chociaż nie zabrakło również kąśliwych uwag, które sugerowały, że to nie efekt ciężkiej pracy, a czegoś zupełnie innego. 

Nie ma ludzi brzydkich, są biedni i bogaci 🙂 – napisał jeden z internautów. 

Sylwia Bomba błyskawicznie zareagowała na ten komentarz: 

-Wiesz, jak to się nazywa? Umniejszenie ciężkiej pracy. Nawet jak wykupisz karnet na siłownię i nawet najdroższego trenera na świecie, jak nie pójdziesz i nie zrobisz swojej roboty, to uwierz mi, efektów nie będzie – tłumaczyła gwiazda. 

A jak wam podoba się jej przemiana? My jesteśmy zachwyceni i życzymy determinacji w dbaniu o sylwetkę, ale przede wszystkim zdrowie. 

Zobacz zdjęcie: 

Sylwia Bomba
Screen z instagram.com/sylwiabomba/?utm_source=ig_embed

Sylwia Bomba kiedyś. 

 

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com 

 

 

Poprzedni artykułNie żyje Harry Brant. Miał tylko 24 lata
Następny artykułSmutna wiadomość o stanie zdrowia Witolda Paszta. Dramatyczny apel jurora „The Voice Senior”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.