Sylwia Bomba przeszła bardzo dużą zmianę. Znana celebrytka postanowiła podjąć radykalne kroki ku metamorfozie swojego wyglądu. Dzisiaj prezentuje się całkowicie inaczej, a fani są bardzo zaskoczeni. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym chwali się nowym wyglądem. Posypało się mnóstwo komentarzy.

Celebryci często decydują się na zmiany w swoim wyglądzie, jednak wielu z nich zaskakuje coraz nowszymi pomysłami. Sylwia Bomba postanowiła uczynić podobnie i za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się nowym wyglądem. Tym samym zaskoczyła swoich fanów.

Sylwia Bomba zaskoczyła swoich fanów

Znana z programu GoggleBox. Przed telewizorem Sylwia Bomba postanowiła wprowadzić w swoim wyglądzie kilka zmian, które dla wielu fanów okazały się zaskakujące. Po odniesionym sukcesie postanowiła, że skupi się na dokładnym prowadzeniu Instagrama, co wychodzi jej bardzo dobrze. Obecnie obserwuje ją prawie milion użytkowników.

Kobieta bardzo często publikuje zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Jednak ostatnie zamieszczone było dla wielu fanów wyjątkowo zaskakujące. Sylwia przeszła dużą zmianę, a pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy.

  1. Dramat Rafała Trzaskowskiego. Błaga o pomoc rząd, nie miał innego wyjścia
  2. Nastolatek z płucami jak staruszek. Choroba zniszczyła jego życie

Kobieta przeszła metamorfozę

Jak się okazało, Sylwia Bomba ścięła włosy. Znana ze swojej bujnej fryzury celebrytka przyzwyczaiła fanów do długich i falujących włosów. Bardzo często za pośrednictwem InstaStories nagrywała filmy, na których pokazywała obserwującym, jak o nie dba i układa.

Pod zdjęciem kobiety pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci ocenili nowy wygląd Sylwii. Wielu ludzi uważa, że kobieta znacznie lepiej wyglądała w długich włosach, a część nawet porównała ją do Kim Kardashian. Na zdjęciu kobieta pozuje w bardzo podobnej stylizacji do amerykańskiej celebrytki. Złota sukienka, mocny makijaż i głęboki dekolt mogą wyrażać pewne podobieństwo.

A wy jak oceniacie nowy wygląd Sylwii?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Sylwia Bomba ???? (@sylwiabomba)

Sylwia Bomba zdecydowała się na obcięcie włosów.

Sylwia Bomba
fot. instagram.com/sylwiabomba

Fani kobiety byli zaskoczeni nowym wyglądem kobiety.

sylwia bomba
fot. instagram.com/sylwiabomba/

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie nadeszło potwierdzenie od premiera Morawieckiego
  2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś identycznego SMS-a. Ważne ostrzeżenie, nie chodzi o pogodę
  3. Koszmar w szpitalu. Bezsilny pacjent próbował wyjść na czworaka korytarzem, ludzie dookoła tylko patrzyli
  4. Anna Lewandowska zmiażdżona przez znaną aktywistkę. Ostra wiązanka wbija w ziemię
  5. Skóra w popularnym mleku? Mężczyzna nie mógł uwierzyć: „Tkanka mięsopodobna”. Producent odpowiedział
  6. Niezastąpiona surówka z selera korzeniowego, zaledwie 2 główne składniki, pychotka do każdego obiadu

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl