Syn pewnego małżeństwa z Chin, został porwany gdy miał 2,5 roku. Wystarczyła chwila nieuwagi, a dziecko zniknęło z oczu rodziców. Po 32-latach poszukiwań w końcu odnaleźli swoje ukochane, zaginione dziecko. Ich spotkanie zostało uwiecznione na niezwykłym wideo. Internauci nie mogą powstrzymać się od łez.  

Syn chińskiej pary, jak się okazało, został sprzedany do adopcji bezdzietnej parze z sąsiedniej prowincji. Dzięki postępującej technologii, w końcu udało się go odnaleźć.

Porwanie dziecka

Do tragicznych zdarzeń doszło w 1988 roku, kiedy Mao Yin miał 2,5 roku. Ojciec przebywający z synem w mieście Xian, spuścił malucha tylko na chwilę z oczu, aby znaleźć dla niego butelkę z wodą, a kiedy podniósł wzrok, chłopca już nie było. 

Syn był dla nich oczkiem w głowie, dlatego nigdy się nie poddali. Podczas 32 lat poszukiwań rozdali ponad 100 tysięcy ulotek, a od 2007 roku, mama zaginionego dziecka, rozpoczęła pracę w fundacji zajmującej się poszukiwaniem porwanych dzieci

  1. „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Adam nie wytrzymał. Wydał mocne oświadczenie, miał już dość kłamstw
  2. Rząd wprowadzi specjalny zakaz na najbliższe miesiące? Część Polaków się cieszy, reszta będzie bardzo niezadowolona
  3. Widzowie Polsatu go uwielbiali. Niestety, przez chorobę musiał zakończyć karierę

Syn odnaleziony po 32 latach

Dzięki postępującej technologii, policji udało się ustalić, jak Mao Yin może wyglądać obecnie, co przyczyniło się do odnalezienia chłopca. Okazało się, że został on sprzedany i wychowany przez małżeństwo z sąsiadującej prowincji

Syn, który jest już po studiach i prowadzi firmę dekoratorską, zapowiedział przeprowadzkę do biologicznych rodziców. Jak podaje portal o2.pl, policja nie zdradza jednak żadnych informacji na temat przybranych rodziców chłopca. Nagranie, które ukazuje pierwsze spotkanie chińskiej rodziny po latach, wywołuje łzy wzruszenia. Nie wszyscy mieli jednak takie szczęście. Po 26 latach nadal nie wiadomo, co stało się z Pauliną z Polski.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
Fot. youtube.com/South China Morning Post

Syn został porwany, gdy miał 2,5 roku. 

syn
Fot. youtube.com/South China Morning Post

Rodzice odnaleźli go po 32 latach. 

To nagranie jest niesamowite! 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chciał przegonić ptaki. Ukrzyżował żurawia na polu
  2. Niebezpieczeństwo na południu kraju, tysiące mieszkańców muszą uważać. Bardzo ważne ostrzeżenia IMGW
  3. Polacy na potęgę wykupują ze sklepów jeden sprzęt. Lepiej się pospieszyć, magazyny już prawie puste
  4. Lidl swoją nową ofertą przebił wszystkich. Już od soboty w sklepach prawdziwy hit
  5. Koniec mentoli. Do sprzedaży wchodzi zupełnie nowa generacja
  6. Strzelce Krajeńskie. Nie żyje małżeństwo. Prawdopodobnie umarło z głodu, prokuratura bada sprawę

Źródło: o2.pl

Poprzedni artykułNastolatek miał „spalone” koronawirusem płuca. Lekarze musieli interweniować natychmiast
Następny artykułMyśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.