Syn pewnego małżeństwa z Chin, został porwany gdy miał 2,5 roku. Wystarczyła chwila nieuwagi, a dziecko zniknęło z oczu rodziców. Po 32-latach poszukiwań w końcu odnaleźli swoje ukochane, zaginione dziecko. Ich spotkanie zostało uwiecznione na niezwykłym wideo. Internauci nie mogą powstrzymać się od łez.

Syn chińskiej pary, jak się okazało, został sprzedany do adopcji bezdzietnej parze z sąsiedniej prowincji. Dzięki postępującej technologii, w końcu udało się go odnaleźć.

Porwanie dziecka

Do tragicznych zdarzeń doszło w 1988 roku, kiedy Mao Yin miał 2,5 roku. Ojciec przebywający z synem w mieście Xian, spuścił malucha tylko na chwilę z oczu, aby znaleźć dla niego butelkę z wodą, a kiedy podniósł wzrok, chłopca już nie było.

Syn był dla nich oczkiem w głowie, dlatego nigdy się nie poddali. Podczas 32 lat poszukiwań rozdali ponad 100 tysięcy ulotek, a od 2007 roku, mama zaginionego dziecka, rozpoczęła pracę w fundacji zajmującej się poszukiwaniem porwanych dzieci.

Syn odnaleziony po 32 latach

Dzięki postępującej technologii, policji udało się ustalić, jak Mao Yin może wyglądać obecnie, co przyczyniło się do odnalezienia chłopca. Okazało się, że został on sprzedany i wychowany przez małżeństwo z sąsiadującej prowincji.

Syn, który jest już po studiach i prowadzi firmę dekoratorską, zapowiedział przeprowadzkę do biologicznych rodziców. Jak podaje portal o2.pl, policja nie zdradza jednak żadnych informacji na temat przybranych rodziców chłopca. Nagranie, które ukazuje pierwsze spotkanie chińskiej rodziny po latach, wywołuje łzy wzruszenia. Nie wszyscy mieli jednak takie szczęście. Po 26 latach nadal nie wiadomo, co stało się z Pauliną z Polski.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
Fot. youtube.com/South China Morning Post

Syn został porwany, gdy miał 2,5 roku.

syn
Fot. youtube.com/South China Morning Post

Rodzice odnaleźli go po 32 latach.

To nagranie jest niesamowite!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tak źle jeszcze nigdy nie było, sytuacja jest fatalna. Media obiegła ponura wiadomość
  2. Osoba z otoczenia Agaty Dudy się wygadała. Ujawniła, jaka jest Pierwsza Dama, kiedy nikt nie patrzy
  3. Jej mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. 68 latach później żona dowiedziała się prawdy
  4. Panna młoda na weselu weszła do pokoju się przebrać. W środku zobaczyła swojego męża na łóżku, nie był sam
  5. Tak źle jeszcze nie było. Eksperci załamują ręce, wskazują 2 powody

Źródło: o2.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.