Szczeniak zaraz po urodzeniu został włożony do kojca z kociętami. Gdy tylko mała chihuahua znalazła się wśród kocich maluchów, kocia mama zareagowała natychmiast. Szybko zajęła się „intruzem”.

Suczka, mama szczeniaka zginęła w tragicznym wypadku, maluch potrzebował natychmiastowej opieki. Pracownicy organizacji Michigan Humane Society wpadli na pomysł – włożą szczeniaka do kojca z nowo narodzonymi kociętami. Kotka zareagowała natychmiast, gdy zobaczyła „nieproszonego gościa”.

Szczeniak i kocięta

Mądrzy ludzie pomyśleli, że warto spróbować włożyć szczeniaka do kojca kotki, która dopiero co urodziła kociaki. Tak też się stało i okazało się… że był to strzał w dziesiątkę!

Kotka natychmiast przygarnęła małego chihuahua, wykarmiła i przyjęła jak swoje dziecko. Dzięki niej maluch szczęśliwie dorasta w towarzystwie kilku kocich braci i sióstr. Zachowanie kotki pokazuje dobitnie, jak cudowne są zwierzęta. Gdy tylko zobaczyła potrzebujące szczenię, nie stanowiło to dla niej żadnej różnicy, jakiego jest gatunku!

Chihuahua przygarnięty przez kotkę

Czy pies może zachowywać się jak kot? Zdarza się, że zwierzęta przygarniają przedstawiciela innego gatunku, gdy matka nie może ich wykarmić. Jest to mądre rozwiązanie, kiedy  nie ma możliwości, aby pies wychował szczeniaka. Zazwyczaj instynkt macierzyński bierze górę i zwierzęta dbają o maleństwa.

Trzeba pamiętać, że wychowywanie psa przez kota będzie miało wpływ na jego późniejsze zachowanie w życiu. Może przejąć kocie nawyki i przyzwyczajenia. Sytuacja jak ta jest jednak wyjątkowa i warto korzystać z takich możliwości, jeśli możemy ocalić życie zwierzaka. 

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

 Kocia mama przygarnęła szczeniaka.

szczeniak
youtube.com — fot. screen
Michigan Humane Society

Szczeniak został bez mamy, bo ta zginęła w wypadku.

szczeniak
youtube.com — fot. screen
Michigan Humane Society

Na szczęście kocia mama szybko zareagowała.

szczeniak
youtube.com — fot. screen
Michigan Humane Society

Wychowuje się ze swoim przybranym kocim rodzeństwem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Włączył kamerę w domu i wyszedł. Jego pies zrobił rzeczy, które rozdarły mu serce, nigdy już go nie zostawi
  3. Chciał tylko kupić jednego kurczaka. Odjęło mu mowę, gdy zrozumiał, co się stało
  4. Szczeniak namawia kota na wspólną zabawę. Mina mruczka mówi więcej niż tysiąc słów
  5. Adoptowanego psa zostawili ze świnką i włączyli kamerę. Oglądając co jej zrobił po prostu padli

Źródło: tweetcat.net

 

 

 

 

Poprzedni artykułStraszliwy wypadek w sklepie z zabawkami. W Czarny Piątek doszło do kłótni i strzelaniny, do dziś media mówią o tragedii
Następny artykułNowożeńcy wypożyczyli na ślub Lamborghini i je rozbili. Najgorsze było jednak to, co zrobili później