Szczeniak to z pewnością najsłodszy przyjaciel dla niemowlaka! Ten piesek nie może przestać całować leżącego obok maleństwa. Buldożek cały czas liże dziecko. Opiekunowie maluchów wszystko nagrali. Ten widok rozczula!

Szczeniaki i niemowlęta razem to niewątpliwie jeden z najsłodszych widoków, który bardzo rozczula. Ten malutki bulldog angielski okazuje leżącemu obok maluszkowi bardzo dużo czułości, obsypując jego buzię i rączki ogromną ilością psich pocałunków.

Bulldogi są odpowiednie dla dzieci?

Bulldogi to psy spokojne i łagodne, więc powinny dogadywać się z dziećmi. Są towarzyskie i kontaktowe, ale należy uważać przy ich zabawach z malutkimi dziećmi. Bulldog to pies wesoły, skory do spędzania czasu z ludźmi, ale ze względu na swoją masę może nieświadomie wyrządzić dziecku krzywdę. Nie należy pozwalać maluchom samym bawić się ze zwierzętami, ponieważ dziecko nieświadomie może uderzyć, lub rozzłościć psa, który zareaguje instynktownie. Pod czujną opieką dorosłych, dziecko i pies mogą zbudować piękną, wieloletnią przyjaźń!

szczeniak
fot. youtube.com, suburbanbullies.com

Tak jak w tym przypadku! Wydawać by się mogło, że ten szczeniak potrafiłby zaatakować niemowlę jedynie ogromem miłości! Przekonajcie się sami, jak uroczy jest to widok:

Szczeniak i maluszek wydają się być już najlepszymi przyjaciółmi! My jesteśmy zauroczeni!

Wylewny szczeniak całuje dziecko

Ten uroczy, mały bulldog angielski całuje leżące obok niemowlę, okazując mu wiele czułości. Dziecko nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, co się dzieje, ale pozwala pieskowi na lizanie się po buzi i rączkach, podczas gdy rozczuleni opiekunowie maluchów nagrywają śliczną scenę. Niemowlę już od początku wykazuje się dużą wrażliwością wobec pieska, co bardzo dobrze wróży. Nie próbuje odpychać zwierzątka, pozwalając mu lizać buzię i rączki. Wróży to początek pięknej przyjaźni na wiele lat!

szczeniak
fot. youtube.com, suburbanbullies.com

Szczeniak liże twarzyczkę maluszka.

Czy dzieci i zwierzęta mogą być razem? To pytanie pada bardzo często. A wszystko tak naprawdę zależy od usposobienia zwierzęcia, które może od początku zaakceptować niemowlę. Jednak niektóre pupile po prostu nie przepadają za małymi dziećmi, bez większego powodu.

szczeniak
fot. youtube.com, suburbanbullies.com

Urocze maluchy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  2. Przez 10 lat starała się o dziecko. Gdy wreszcie jej się udało, lekarz przyznał, że popełnił fatalny błąd
  3. Agata Duda zadała szyku podczas wyborów parlamentarnych. Takiej kreacji nie powstydziłaby się księżna Diana
  4. Kot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę
  5. Bezdomny pies wyciągnął ze śmietnika ciało noworodka. Ale takiego finału nie mógł przewidzieć nikt
  6. Pod śmietnikiem stała miska przykryta drewnianą płytą. Kiedy ją odsłonili, ich oczom ukazał się przerażający widok
  7. Brzuszek i boczki mogą zniknąć! Zastosuj ten sposób, aby zrzucić nawet -17kg!

Źródło: youtube.com

Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.