Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Szkoda mi jej, stres ją zjadł”. Wpadka w „Milionerach”, Urbański nie dowierzał, uczestniczka poległa na banalnym pytaniu
Michał Fitz
Michał Fitz 13.08.2022 12:06

„Szkoda mi jej, stres ją zjadł”. Wpadka w „Milionerach”, Urbański nie dowierzał, uczestniczka poległa na banalnym pytaniu

Milionerzy
fot. kadr z programu „Milionerzy”

„Milionerzy” są bez wątpienia jednym z najtrudniejszych programów, w których uczestnicy grają o stawkę. W końcu stawiane są przed nimi naprawdę trudne, a przy tym czasem jeszcze podchwytliwe pytania. Niestety, nie tylko na takich potrafią polec uczestnicy.

Dobitnie przekonała się o tym Zuzanna, która wzięła udział w programie. Choć wydawało się, że może mieć spore szanse na niezłą wygraną, odpadła już na pierwszym pytaniu.

„Milionerzy”: Uczestniczka odpada na pierwszym pytaniu

Producenci na sam początek nie zdecydowali się na to, by dać uczestniczce trudną zagadkę czy w sposób podchwytliwy sformułować polecenie. Zasiadającą w studio Zuzannę ewidentnie zjadł stres. Jak więc brzmiało to nieszczęsne pytanie?

Uczestniczka musiała wskazać, który z niżej wymienionych osadów atmosferycznych nazywany jest czarnym lodem. Do wyboru miała szadź, rosę, szron i gołoledź. W bardzo zdecydowany sposób wskazała na pierwszą z wymienionych wyżej odpowiedzi. Wydaje się, że mogła się jednak zastanowić nieco dłużej.

Poprawną odpowiedzią była bowiem gołoledź, którą nazywa się czarnym lodem, ze względu na to, jak wygląda gdy osadza się na asfalcie. Uczestniczka była w ewidentnym szoku, nie wiedziała co ze sobą zrobić i rozglądała się za swoją osobą towarzyszącą, by w jej oczach znaleźć jakieś pocieszenie.

– „Szkoda mi jej, stres ją zjadł. Sam prowadzący był w szoku” – napisał w sieci jeden z fanów pod nagraniem z odcinka, w którym wystąpiła Zuzanna.

„Milionerzy”: Hubert Urbański pociesza uczestniczkę

Warto nadmienić, że wielką klasą wykazał się Hubert Urbański. Prowadzący z ogromnym współczuciem zwrócił się do Zuzanny. Rozumiał, że zjadł ją stres, bo Zuzanna na pewno miała wiedzę, która pozwoliłaby jej na zarobienie dużych pieniędzy w show, gdyby tylko opanowała emocje. Na koniec poprosił publiczność o wielkie brawa dla niej, by nieco ją pokrzepić i podnieść na duchu.

– Zuzanno, strasznie mi przykro, widzę, że cię to uderzyło — skwitował niepocieszony niepowodzeniem uczestniczki prowadzący.

Zobacz zdjęcia:

Milionerzy
Milionerzy

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Mikołaj Roznerki i Adriana Kalska rozstali się. Co z wątkiem aktorów w „M jak miłość”?
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim

Tagi: Milionerzy