Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Przestępstwo

Przestępstwo

Zaginiony Krzysztof Dymiński
14.06.2024 11:52 Nowy trop ws. Krzysztofa Dymińskiego? Podano szczegóły

17-letni Krzysztof Dymiński zaginął rok temu. Od tamtego czasu trwają poszukiwania chłopaka przez służby, a jego ojciec szuka go również na własną rękę. Dzisiaj media poinformowały o tym, że w okolicy mostu Północnego w Warszawie policja i straż pożarna przy użyciu łodzi prowadziły poszukiwania zaginionego 17-latka. Czy udało im się ustalić coś nowego? Znamy szczegóły. 

Uwaga na złodziei
17.04.2024 12:40 Masz takie znaki na swoich drzwiach? Uważaj, mogli zostawić je włamywacze

Policja ostrzega przed nową metodą złodziei. Chociaż temat znakowania mieszkań przez potencjalnych włamywaczy powraca co jakiś czas, wiele osób nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę.

Policja
10.04.2024 15:31 Doniósł na sąsiada i zaskoczył policję. Zapomniał o jednym szczególe?

Do niecodziennego zdarzenia doszło 4 kwietnia br. w Starogardzie Gdańskim, gdzie miejski patrol policji otrzymał od przechodnia informację na temat osoby rzekomo poszukiwanej przez wymiar sprawiedliwości. Policjanci przeżyli szok, gdy wyszło na jaw, że to donosiciel sam ma na pieńku z prawem.

Proceder w Żabce
28.03.2024 18:11 Rozlał płyn w Żabce. Teraz może być winny nawet 300 tysięcy złotych

Do niecodziennego incydentu doszło w jednej z legnickich Żabek. Tajemniczy mężczyzna wszedł do sklepu i wylał na produkty znajdujące się przy kasie nieznaną substancję. Późniejsze ustalenia wykazały, że był to płyn do odstraszania dzików. Straty są ogromne.