Test na spostrzegawczość to ulubiona rozrywka wielu internatów, jednak ten okazuje się szczególnie trudny. Zagadkowa ilustracja wymaga od nas nie tylko świetnego wzroku, ale i logicznego myślenia. Wiesz, ile osób znajduje się na obrazku? 95% osób poddaje niepoprawną odpowiedź. 
 
W sieci pojawił się kolejny test na spostrzegawczość, który cieszy się niezwykłą popularnością. Okazuje się, że w przypadku tej rysunkowej zagadki, sprawny wzrok to nie wszystko. Zmysły potrafią płatać nam figle, więc jeżeli chcemy odkryć, co tak naprawdę znajduje się na przedstawionej ilustracji, musimy wykazać się również umiejętnością logicznego myślenia. Sprawdź, czy będziesz lepszy od 95% osób i podasz właściwą odpowiedź, na to nurtujące internautów pytanie. Ile dzieci widzisz na obrazku?
 
 
Test na spostrzegawczość
 
Jeżeli lubisz sprawdzać swoją spostrzegawczość, ten test jest dla ciebie idealny. Czarno-biała ilustracja w ostatnim czasie zyskała sporą popularność, mimo że nie należy do najnowszych. Okazuje się, że autor rysunku, będącego archiwalną reklamą specyfiku znanego jako balsam doktora Setha Arnolda, postanowił zabawić się z odbiorcami w kotka i myszkę, i ukrył na obrazku pewne szczegóły. 
 
 

Ponieważ reklama na pierwszy rzut oka przestawia zwyczajną scenkę z życia, przez wiele lat nie wzbudzała żadnych podejrzeń. Wszystko zmieniło się, kiedy ktoś odkrył jej drugie dno. Właśnie od tego momentu, internauci traktują ją jako idealny test na spostrzegawczość. Przyjrzyj się i powiedz, ile osób widzisz na obrazku.

Ile osób widzisz na obrazku? Trzy? Jeżeli tak lepiej wytęż swój wzrok. Choć z początku może się wydawać, że zamieszczono na nim psa, kołyskę i trójkę dzieci, prawda, jaka znajduje się za tą ilustracją, jest zupełnie inna. Ostrzegamy, ten test na spostrzegawczość nie należy do najłatwiejszych. Aż 95% osób poddaje się już po pierwszych trzech minutach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

test
Fot. playbuzz.com

Gotowy na test? Sprawdź swoją spostrzegawczość i powiedz, ile osób widzisz na obrazku. Przyjrzyj się dokładnie. Podpowiemy, że jest ich więcej niż troje.

test
Fot. playbuzz.com

W rzeczywistości na obrazku znajduje się 5 osób.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje polski polityk. Tragiczne informacje obiegły media
  2. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko

źródło: playbuzz.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Poprzedni artykułNazywała się ”królową”, niestety nie żyje. Fani gwiazdy telewizji są załamani
Następny artykułPierścionek zaręczynowy Martyny Wojciechowskiej jest niezwykły. Tuż przed ślubem na jaw wyszedł sekret Przemysława Kossakowskiego
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.