Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „The Voice Senior”: Media donoszą, kto zajmie miejsce Paszta w programie. Zaskakujący wybór
Michał Fitz
Michał Fitz 07.05.2022 22:05

„The Voice Senior”: Media donoszą, kto zajmie miejsce Paszta w programie. Zaskakujący wybór

The Voice Senior
youtube.com/TheVoiceofPoland

W lutym tego roku odszedł Witold Paszt, uwielbiany lider zespołu „VOX” oraz juror w programie „The Voice Senior”. Muzyk pozostawił po sobie wyrwę nie tylko w sercach fanów, ale także w obsadzie wspomnianego show. Kto go zastąpi?

Jak się okazuje, zza kulis programu pojawiają się doniesienia, którego sugerują, kto może zastąpić Paszta. Czy on sam byłby z tego zadowolony?

„The Voice Senior”: Kto zastąpi Witolda Paszta?

„Fakt” dotarł do informacji, według których miejsce Witolda Paszta miałby zająć inny, legendarny wokalista, Ryszard Rynkowski. Rzekomo producenci show bardzo nalegają, by to właśnie on zasiadł na fotelu jurorskim, ale negocjacje z jego menedżerem wciąż trwają. Piosenkarz ma być nie do końca przekonany, czy chce angażować się w telewizję.

Mało tego, sama jego kandydatura jest już podszyta pewną pikanterią. Dlaczego? Warto przypomnieć, że Rynkowski przez wiele lat współtworzył z Pasztem zespół „VOX”. Pierwszy z panów został jednak z formacji wydalony po tym, jak zarzucono mu kłopoty z alkoholem.

Później obydwaj wielokrotnie dogryzali sobie w mediach. Ryszard Rynkowski twierdził, że był to jedynie pretekst, a koledzy, z Pasztem na czele, chcieli się go pozbyć już wcześniej. Według wiadomości, które są dostępne opinii publicznej, artyści nie pogodzili się aż do śmierci jednego z nich. Wątpliwe jednak, by Rynkowski odmówił udziału w programie tylko dlatego, że na tym samym fotelu wcześniej siedział Paszt.

Warto nadmienić, że skład jurorski w „The Voice Senior” już wcześniej ulegał kilku zmianom. W ostatniej edycji poza Pasztem na fotelach zasiadali także: Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Maryla Rodowicz. Wcześniej w jury byli za to: Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska, Urszula Dudziak i Marek Piekarczyk.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Źródło: fakt.pl/ interia.pl